Yok Artık! Fahriye Evcen Makyajsız Halini Paylaştı Görenler İnanamadı: Estetik mi Yaptırdı?

Gulseren D

Haberler

23 Ekim 2021

Yok Artık! Fahriye Evcen Makyajsız Halini Paylaştı Görenler İnanamadı: Estetik mi Yaptırdı?

Fahriye Evcen, şu sıralar oldukça heyecanlı bir dönemden geçiyor. Çok kısa bir süre sonra 2 yıl arasını sonlandırıp ekranlara geri dönecek olan güzel oyuncu, bu dönemde bütün ilgiyi de üzerine çekmeyi başarıyor. O böylesine merak edilirken, kendinde yaptığı en küçük değişim bile fark ediliyor. Geçtiğimiz saatlerde makyajsız halini paylaşan ve bu haliyle epeyce beğenilen Fahriye Evcen, değişimiyle, estetik iddialarını da pekiştiriyor.

Çok Az Kaldı!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftini hepimiz çok beğeniyoruz. Şu sıralar oldukça yoğun bir çalışma temposuna sahip olan çift, her ne olursa olsun birbirlerine ve ailelerine vakit ayırmayı hiçbir zaman ihmal etmiyorlar.

Mutlu aile pozlarını sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmeyen çift, birlikte epey eğleniyorlar. Fahriye Evcen 2 yıl ekranlara ara vermesinin ardından şimdi yeniden setlere giriş yapsa da bu durum aile mutluluklarını engellemiyor.

Fahriye Evcen, TRT 1 ekranlarından seyircisi ile buluşacak olan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi için şu sıralar epeyce heyecanlı.

Bu dizi için dövüş ve binicilik dersleri alan güzel oyuncu, yeni dizisi ile ilgili de sürekli olarak paylaşımlarda bulunuyor. Sosyal medyayı aktif kullanan güzel oyuncu zaman zaman kendini de paylaşmayı ihmal etmiyor.

Son olarak geçtiğimiz saatlerde makyajsız bir fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu, herkesi şaşırttı.

Yeni Bir Estetik mi Yaptırdı?

Bu fotoğrafı ile takipçilerinin karşısına çıkan Fahriye Evcen’in çenesindeki değişim gözlerden kaçmadı. Akıllara ”Acaba çene dolgusu mu yaptırdı?” sorularını getiren güzel oyuncu, sade halleriyle görenleri etkilemeyi başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz