Esra Erol Kıskançlık Krizine Girdi! Eşi Ali Özbir’i Kıskanan Esra Erol Bakın Tepkisini Nasıl Gösterdi!

Aleyna

Haberler

22 Ekim 2021

Esra Erol Kıskançlık Krizine Girdi! Eşi Ali Özbir’i Kıskanan Esra Erol Bakın Tepkisini Nasıl Gösterdi!

Esra Erol, gündüz kuşağı programlarının olmazsa olmaz sunucularından biri. Uzun yıllardır bu işi yapan ve sunduğu programlar ile milyonları ekranlara kilitleyen Esra Erol, iş hayatında olduğu kadar aile hayatında da oldukça mutlu. Eşi ve evlatları ile birlikte zaman geçirmekten büyük zevk alan ve bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Esra Erol, geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir paylaşım ile bütün dikkatleri üzerine çekti. İşte Esra Erol’u kıskançlıktan deliye döndüren o durum!

Oldukça Bereketli Bir Dönemden Geçiyor!

Esra Erol, ülkemizdeki ilk evlilik programı sunucularından biri. Bir zamanlara damga vuran sunduğu evlilik programı ile reyting rekorları kıran Esra Erol, bu tarz programların yasaklanmasının ardından büyük bir format değişikliğine gitmişti.

Güzel sunucu, şimdilerde aile içi sorunları ele alan, kayıp vakalarını çözen ve yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım eden bir programın sunuculuğunu yapıyor. Birbirinden çarpık ilişkileri ele alan Esra Erol, programına gelen insanların yaşadıklarıyla neredeyse her gün izleyicilerini şoke ediyor.

Milyonları ekranlara kilitleyen Esra Erol, her ne kadar programında birbirinden sorunlu ilişkileri ele alsa da kendi aile hayatını bütün bunlardan uzakta, oldukça mutlu bir şekilde sürdürüyor.

Eşi Ali Özbir’e olan aşkını her fırsatta dile getiren Esra Erol, geçtiğimiz saatlerde girdiği bir kıskançlık krizi ile bu sevgisini bir kez daha takipçilerine gösterdi.

Can Ciğer Kuzu Sarması!

Geçtiğimiz saatlerde eşi Ali Özbir’in ve evcil köpeğinin bu fotoğraflarını paylaşan Esra Erol, ”Evin yeni ikilisi. Resmen can ciğer kuzu sarması oldular!” sözleri ile duyduğu kıskançlığı dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz