Sefası Kısa Sürdü: Kaostan Kaçıp Ülkeyi Terk Eden Demet Akalın Mutlu Tatilini Noktalamak Zorunda Kaldı!

Aleyna

Haberler

23 Ekim 2021

Sefası Kısa Sürdü: Kaostan Kaçıp Ülkeyi Terk Eden Demet Akalın Mutlu Tatilini Noktalamak Zorunda Kaldı!

Demet Akalın, magazin gündeminden hiçbir zaman düşmeyen isimlerden biri. Hem iş hayatıyla hem de özel hayatıyla sürekli konuşulan ünlü şarkıcı, son zamanlarda oldukça kötü günler geçiriyor. Bu kötü zamanları unutmak için ülke ülke gezen Demet Akalın’ın bu sefa dolu günleri ne yazık ki noktalandı. Bakın ünlü sanatçı ülkesine döndüğünü nasıl duyurdu!

Büyük Kaos!

Demet Akalın ve eski eşi, son zamanlarda ne yazık ki oldukça kötü günler yaşadılar ve bu kötü olaylar küçük kızları Hira da dahil olmak üzere herkesi etkiledi.

Kızlarının adını taşıyan, ”Hirahan” adında bir restoran açan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti, ikinci şubelerini açacakları için epeye heyecanlıydılar ama ne yazık ki bu heyecanlı zamanları oldukça tatsız bir olay nedeniyle yarım kalmıştı.

Açtıkları restoranın yanında bulunan restoranın sahibi ile Okan Kurt, oldukça şiddetli bir kavgaya tutuşmuşlar ve bunun sonucunda işin içine şiddet girmişti.

Bu kötü zamanlarda Demet Akalın önce polisten yardım istemiş sonrasında da ailesini yanına alarak hem bu gergin ortamdan uzaklaşmak hem de tatil yapmak amacıyla önce Fransa’ya sonra da İtalya’ya gitmişti.

Bu mutlu günleri kısa süren Demet Akalın ve ailesi, ülkelerine geri döndüklerini yaptıkları bu paylaşımla duyurdu.

”Dönüyoruz!”

Ünlü sanatçı geçtiğimiz saatlerde kızı Hira ile uçaktaki bu fotoğrafını paylaşarak ”Papi için erken dönüyoruz!” yazdı. Ailesi ile birlikte kafa dağıtmak için çıktığı bu tatilden apar topar dönen Demet Akalın, ilerleyen zamanlarda bu durum ile ilgili ayrıntılı bir açıklama yapacak mı, merak konusu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz