“Acun Ilıcalı Bana İş Vermiyor Diye İntihar Edilir mi?” Ünlü Fenomen Kardeşinin Perişan Hallerini Instagram’da Paylaştı!

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

“Acun Ilıcalı Bana İş Vermiyor Diye İntihar Edilir mi?” Ünlü Fenomen Kardeşinin Perişan Hallerini Instagram’da Paylaştı!

Bir dönemin tanınan isimlerinden Esra – Ceyda kardeşler bir süredir magazin gündeminden uzak bir hayat sürüyordu. Ancak “Cicişler” olarak tanınan kardeşlerden Esra’nın paylaştığı Instagram storysi kafaları karıştırdı ve herkesi çok şaşırttı! Evdeki bütün hapları içen Ceyda; Acun Ilıcalı’nın kendisine iş vermediği gerekçesiyle intihara kalkışmış!

Cicişler olarak bir dönem televizyon dünyasını sallayan Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy hala kendilerine has kitleleriyle sosyal medyada Influencerlık yapmaya devam ediyor. Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy eskisi kadar popüler isimler olmasa da bugün bile tek story ile magazin gündeminde deprem yaratmayı başarıyorlar.

Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy

Hacı Sabancı Skandalı!

Geçtiğimiz yıllarda pek çok isimle anılan Cicişler, son olarak Sabancı ailesinden biriyle anılıyordu! Hayır Hakan Sabancı değil. Şimdilerde Nazlı Kayı ile nişanlı olan Hacı Sabancı. Cicişlerden Esra Ersoy’un Hacı Sabancı’ya gönderdiği iddia edilen çıplak bir video o dönemler magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. O videonun sosyal medyada yayılmasının ardından erkek arkadaşıyla arası bozulan Esra Ersoy; erkek arkadaşına sinirlendiği için Hacı Sabancı’ya böyle bir video attığını anlatmıştı.

Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy

Hatta o dönemler Hürriyet gazetesine röportaj veren Esra Ersoy herkesten özür dilediğini ifade etmişti; “Öncelikle Türk halkından, sevenlerimden, annem, babam ve kardeşim başta olmak üzere tüm ailemden özür dilerim. Bizim Çukurova bölgesinde çok sevilen, saygı duyulan bir ailemiz var. Bize verdikleri her nasihatte haklı çıktılar. Aileme yakışmayan hatalar yaptım, kardeşimi de hiçbir suçu yokken bu hataların ortağı ettim, kabul ediyorum. Bu son olay bana hayatın bir tokadı oldu.”

Ceyda Ersoy Acun Ilıcalı Yüzünden İntihar Etmiş!

Bu olaydan sonra sessizliğe gömülen Cicişler, bugün yeniden ortaya çıktı! Esra Ceyda kardeşlerden; Ceyda Ersoy bugün Acun Ilıcalı’nın kendisine iş vermediği gerekçesiyle intihar etmeye kalkmış. Esra Ersoy kardeşi Ceyda Ersoy’un hastaneye kaldırılma anını Instagram hesabında paylaşırken şu sözleri not düşmeyi de ihmal etmedi; “Ceydam benim. Acun bana iş vermiyor kariyer yapamıyorum diye intihar edilir mi? Bu arada Mersinli iş adamı Hasan Şeker’in yeğenleriyiz biz. Ailemizi araştıran araştırsın. Çukurova’nın en güçlü ailesinin kızı Acun (Ilıcalı) iş vermiyor diye komalık olur mu? Evdeki tüm ilaçları içmiş!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz