Dedikodu Kazanı: Sabancı Ailesinin Sabrı Taştı, Hadise ve Kaan Yıldırım Ayrılığı, Seren Serengil’den Geri Vites!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

8 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Sabancı Ailesinin Sabrı Taştı, Hadise ve Kaan Yıldırım Ayrılığı, Seren Serengil’den Geri Vites!

Güzel bir hafta sonundan herkese merhaba! Bugün ünlülerimiz, magazin gündemi için bol bol malzeme verdi! İddialar ve açıklamalar havada uçuştu. Bakalım 8 Mayıs Cumartesi günü en çok hangi konuları konuşmuşuz?

1. Aygün Aydın Yine Rahat Durmadı!

Aygün Aydın ve Hakan Sabacı

Geçtiğimiz haftalardan beri bitmek bilmeyen Aygün Aydın ve Hakan Sabancı polemiğinde yeni bir gelişme yaşandı! Aygün Aydın için koruma kararı çıkarttıran Hakan Sabancı; Instagram güzelimizi çok sinirlendirdi. Instagram’dan Hakan Sabancı hakkında konuşmaya başlayan Aygün Aydın, yine birçok iddia ve ithamla magazin gündemini meşgul etmeyi başardı. Bu arada detaylar için:

2. Gülben Ergen’e Dilenci Diyen Seren Serengil Tiktok Hesabı Açtı!

blank

Daha önce hasımı Gülben Ergen’in Tiktok’ta canlı yayın açmasını eleştiren ve güzel şarkıcıyı “sanal dilencilik”le suçlayan Seren Serengil bugün Tiktok hesabı açtığını ve ordan canlı yayın açacağını söyleyerek; Instagram takipçilerinden kendisini Tiktok’ta takip etmelerini istedi. Seren Serengil yine şaşırtmıyor! Bu arada detaylar için:

3. Demet Akalın’dan Yeni Aşı Taktiği!

blank

Güzel şarkıcı Demet Akalın’dan yeni bir sansasyon daha geldi! Son zamanlarda her attığı adım ve yaptığı açıklamayla magazin gündeminde kendisine yer bulan Demet Akalın, geçtiğimiz gün doktorlar hakkında; “Çok negatif konuşuyorlar, hep daha kötü olacak diyorlar. Bu kadar negatif konuşacağına otur da aşı için çalış amca!” demişti. Bugün ise Koronavirüs aşısı için “Hazır kapanmadayken neden nüfus sayımı gibi ev ev gezip aşı yapmıyorlar? Herkes aşı olmuş olur!” diyerek yepyeni bir öneride bulundu. Bu arada detaylar için:

4. Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Ayrılığında Yeni Detaylar!

blank

Geçtiğimiz günlerde eşi Reza Zarrab’a açtığı boşanma davası ve Hadise skandalıyla magazin gündemini bir hayli meşgul eden Ebru Gündeş, geçtiğimiz gün tek celsede 11 yıllık eşi Reza Zarrab’tan boşanmıştı. Ayrılık sonrasında kızı Alara’yı babasının yanına Amerika’ya götüren Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab’ın çok çapkın olduğu ve bir Türk oyuncuyla daha Ebru Gündeş’i aldattığı iddia edilmeye başlandı!

5. Kaan Yıldırım ve Hadise İçin Ayrılık Çanlar!

Hadise ve Kaan Yıldırım

Bir küs bir barışık ilişkilerine devam eden çiftimiz, iddialara göre bu sefer gerçekten ayrılmış! Hadise ve Reza Zarrab arasında çıkan dedikodular yüzünden “Kaan Yıldırım’ın ailesi Hadise’yle ilişkilerine sıcak bakmıyor” iddiası gerçek çıktı! Sevgilisi hakkında ortaya atılan söylentilere üzülen Kaan Yıldırım ilişkiye son noktayı koydu. Ancak Hadise, bir süre Kaan Yıldırım’ın bu kararını gizlemesini talep etti. Kaan Yıldırım Hadise’den gelen bu isteği kırmayarak kabul etti. Geçtiğimiz günlerde kameralara yakalanan Kaan Yıldırım’ın Hadise sorularını cevapsız bırakması bu iddiayı güçlendiriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz