Tüm Set Tehlikede! Menajerimi Ara’nın Barış’ı Deniz Can Aktaş’ın Tedbirsizliği Olay Oldu

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

Tüm Set Tehlikede! Menajerimi Ara’nın Barış’ı Deniz Can Aktaş’ın Tedbirsizliği Olay Oldu

Menajerimi Ara dizisiyle büyük bir çıkış yapan ünlü oyuncu Deniz Can Aktaş’ın kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Hafzanur Sancaktutan Covid 19’a yakalandı. Deniz Can Aktaş’ın sevgilisiyle aynı evde olması ise tüm sosyal medyada olay oldu.

hafsanur sancaktutan, deniz can aktaş.

Son Yaz isimli dizideki Yağmur karakteriyle tüm izleyicinin kalbinde taht kuran güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan’ın Covid19’a yakalandığı açıklanmıştı. Bu kötü haberle hayranlarını çok korkutan ünlü oyuncu, iyi olduğunun haberini verip içimizi bir nebze de olsa rahatlattı. Yıldız oyuncu tedavisine evde devam ediyor.

Kural İhlali Olay Oldu

Snob Magazin’in haberine göre, evde tedavisine devam eden güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan, dün akşam sosyal medyada canlı yayın üzerinden sevenleriyle bir araya geldi. Canlı yayının olduğu esnada izleyiciler ünlü oyuncunun evde yalnız olmadığını fark etti. Habere göre, Deniz Can Aktaş da güzel oyuncuyla birlikteydi.

hafsanur sancaktutan, deniz can aktaş.

Karantina da tek başına olması gereken güzel oyuncunun sevgilisiyle kuralları ihlal etmesi herkesin dikkatini çekti. Menajerimi Ara dizisinin setine gitmeye devam eden ünlü oyuncunun bu tedbirsizliği ise sosyal medyanın gündemine adeta bomba gibi düştü.

Tüm Sosyal Medyaya Aşkını İlan Etmişti

Menajerimi Ara dizisiyle ününe ün katan yakışıklı oyuncu bir süredir Gülperi, Aşk Ağlatır, Son Yaz gibi dizilerde izlediğimiz Hafsanur Sancaktutab ile birlikte. Aşk Ağlatır’ın dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan ünlü çiftimiz, birbirlerine olan aşklarını herkese göstermekten çekinmiyor. Aktaş, 21 yaşına giren sevgilisinin doğum günü paylaşımına “İyi ki” notu düşmüştü. Sosyal medyada birlikte çok sık paylaşım yapmayan ikilinin bu aşk ilanına herkes şaşırmıştı.

hafsanur sancaktutan, deniz can aktaş

Deniz Can Aktaş, hakkında merak edilenleri yanıtlamıştı. “Aşıkken nasıl biri oluyorsun?” sorusuna cevap veren ünlü oyuncu, “Aşık olduğum kişiye sormak lazım onu. Bence iyiyimdir, sadece sabahları kahvaltıdan önce zor bir insan olabiliyorum galiba. Aşıkken bile.” diye açıklama yapmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz