Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal’ın Hiç Bilinmeyen Görüntüleri! Eşiyle Bir Araya Geldi Ve…

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2021

Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal’ın Hiç Bilinmeyen Görüntüleri! Eşiyle Bir Araya Geldi Ve…

TRT’nin fenomen dizisi Teşkilat ile fırtınalar estiren Deniz Baysal’ın ortaya çıkan görüntüleri herkesi çok şaşırttı. Müzisyen eşi ile çektiği videolar herkesi aşka yeniden inandırdı. Güzel oyuncunun yeteneği ise şaşırttı.

deniz baysal-teşkilat-barış yurtçu

Derin Sular, Kaçak Gelinler, Sevda Kuşun Kanadında, Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizilerde izlediğimiz güzel oyuncu Deniz Baysal şimdilerde Teşkilat ile izleyicisiyle buluşuyor. Teşkilat’ta zeki ve cesur bir ajanı canlandıran ünlü oyuncu, 2019 yılında Kolpa’nın solisti Barış Yurtçu ile dünyaevine girdi. Mutlu ve huzurlu evlilikleri olan ünlü çiftimiz birbirlerine olan aşklarıyla herkesin kalbini ısıtıyor.

Tüm Youtube Büyülendi

Ünlü oyuncu Deniz Baysal’ın müzisyen eşi ile şarkı söylediği videolar ortaya çıktı. Yolun Başında, Mecburum, Birden Geldin Aklıma gibi şarkıları birlikte söyleyen ünlü çiftimizin o videoları sosyal medyada olay oldu. Samimiyetleri ve birbirlerine olan aşkları her hallerinden belli olan Deniz Baysal ve Barış Yurtçu tüm Youtube takipçilerine duygusal anlar yaşattı.

Özellikle ünlü müzisyen Barış Yurtçu’nun Deniz Baysal için düğünde söylediği Dalgalı Denizim şarkısı herkesin favorisi oldu. Başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile herkesin kalbinde taht kuran Deniz Baysal’ın sesinin de güzelliği dikkatlerden kaçmadı. Doğrusu güzel oyuncunun bu kadar güzel bir sesi olduğunu bilmiyorduk. Ünlü çiftimize mutluluklar diliyor beraber söyleyecekleri şarkıları dinlemeyi heyecanla bekliyoruz.

Korona Virüs’e Yakalanmıştı

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği sevilen dizi Teşkilat ilk yayınlandığı günden beri reyting listelerini altüst ediyor. Fenomen dizinin başrol oyuncusu Deniz Baysal, geçtiğimiz haftalarda korona virüse yakalandığını duyurmuştu. Bu haber sette büyük bir panik yaşatınca tüm ekip karantinaya alınmıştı.

deniz baysal-teşkilat-barış yurtçu

Ünlü oyuncu o haberi “Arkadaşlarr 🙂 Haber doğru, covid oldum. Evde 10 günlük karantinadayım. İyiyim, moralim yerinde, sadece koku alamıyorum. Atlatacağım inşallah. Ama gerçekten iyiyim, merak ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Yalnız değilim, Barış da benimle bu süreçte. Evde ayrı ayrı takılıyoruz, o negatif çok şükür. En iyi ilaçlardan biri moral. Benim moralim de yerinde…” diye duyurmuştu. Neyse ki güzel oyuncu eşinin de yardımıyla hastalığı atlattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz