Acun Ilıcalı Eski Eşini Yalnız Bırakmıyor! Ilıcalı Eski Eşi Zeynep Yılmaz’a Destek Sağlamaya Devam Ediyor

Aleyna

Haberler

11 Şubat 2021

Acun Ilıcalı Eski Eşini Yalnız Bırakmıyor! Ilıcalı Eski Eşi Zeynep Yılmaz’a Destek Sağlamaya Devam Ediyor

Acun Ilıcalı, eski eşi ve iki kızının annesi olan Zeynep Yılmaz’la iş ilişkisini sürdürüyor. Medya patronu Ilıcalı, sahibi olduğu Dekorazon.com isimli e-ticaret sitesinin haklarını Zeynep Yılmaz’a devretti.

Medya Patronu’nun Eski Eşi ile İş İlişkisi Sürüyor

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Dekorazon.com isimli e-ticaret sitesinin sosyal medya hesaplarında yaşanan değişiklik dikkat çekti. Acun Ilıcalı, dekorasyon alanında faaliyet gösteren “Dekorazon.com” isimli bir internet sitesi oluşturmuş ve büyük bir gelir elde etmişti.

Ancak medya patronuna ait olan e-ticaret kanalının sosyal medya hesaplarında yaşanan değişiklik tüm gerçekleri ortaya çıkardı. Dekorasyon ürünleri satışı yapan e-ticaret sitesi bir süredir alışverişe kapatılmıştı. Uzun zamandır pasif olarak faaliyet gösteren sitenin neden alışverişe kapatıldığı da merak konusu olmuştu. İddialara göre site, Acun Ilıcalı ve eski eşi Zeynep Yılmaz’ın ayrılmasının ardından kapatıldı.

blank

Neler oldu, neden başarılı satış yapan bir site alışverişe kapatıldı bilemiyoruz ama olayla ilgili çok farklı bir detay ortaya çıktı. Dekorazon.com’a ait sosyal medya hesapları ismini Thanx Mimarlık olarak güncelledi. Belirtelim, Thanx Mimarlık’ın kurucusu Zeynep Yılmaz! Hal böyle olunca medya patronu Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz’la iş ilişkisini devam ettirdiği ortaya çıkıyor.

blank

Zeynep Yılmaz, iç mimarlık ve dekorasyon alanlarında sayısız işe imzasını atmış bir isim. Sosyal medya hesap isimleri değiştirilen Dekorazon.com sitesi ise hala daha alışverişe kapalı tutuluyor. Çalışmalarını Thanx Mimarlık üzerinden sürdüren Zeynep Yılmaz ise, son sürat paylaşımlarına devam ediyor.

Acun Ilıcalı’nın bir zamanlar sahibi olduğu e-ticaret sitesinde yaşanan değişiklikle alakalı iki cepheden de açıklama gelmedi. Dekorazon.com adının hiçbir alanda kullanılmamasının ardından, Ilıcalı’nın sahibi olduğu e-ticaret sitesinin önemli haklarını eski eşi Zeynep Yılmaz’a devrettiği görülüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz