Ayşecan Tatari ve Sefirin Kızı Dizisinin Yıldız Oyuncusu Edip Tepeli: “Sevgililer Günü’nü Kutlamıyoruz”

Aleyna

Haberler

11 Şubat 2021

Ayşecan Tatari ve Sefirin Kızı Dizisinin Yıldız Oyuncusu Edip Tepeli: “Sevgililer Günü’nü Kutlamıyoruz”

Sefirin Kızı dizisinde Kavruk Ömer karakterini canlandıran Edip Tepeli, eşi Ayşecan Tatari ile aşklarını “Mag” dergisine verdikleri röportajla anlattı. Sevilen çift, evlilik öncesi hayatlarına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Aşk Dolu Bir Aile

Bildiğiniz üzere; Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Ayşecan Tatari ve Sefirin Kızı’nın Kavruk Ömer’i Edip Tepeli’nin aşk dolu bir evlilikleri var. İkili, özellikle Edip Tepeli’nin Sefirin Kızı dizisinde yakaladığı başarının ardından gündemde sıkça yer almaya başladı.

blank

Geçtiğimiz aylarda, kızları Ayşe Müjgan’ı kucaklarına alarak çift, mutluluk üstüne mutluluk yaşadı. Ayşecan Tatari ve Edip Tepeli kızları Ayşe Müjgan’ın doğumundan sonra bol bol fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor.

“Sevgililer Günü Kutladığımız Bir Gün Değil”

Bir dönemin en başarılı çocuk oyuncuları arasında yer alan Ayşecan Tatari evlenip anne bile oldu. Şu sıralar, eşi Edip Tepeli’nin dizi çekimleri nedeniyle Bodrum’da hayatlarına devam eden çift, Mag dergisine yaptıkları açıklamalarla tüm samimiyetlerini gözler önüne serdi.

blank

Röportaj sırasında, “Sevgililer Günü kutladığımız bir gün değil.” açıklamasında bulunan Ayşecan Tatari’nin sözünü eşi Edip Tepeli tamamladı. “Aşk için söylenen şey hem biraz eksik hem de biraz abartılı.” diyen Edip Tepeli sözleriyle dikkat çekti.

“Aşk Özenle İfade Edilmeli”

blank

Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisiyle üne kavuşan Edip Tepeli, eşi Ayşecan Tatari ile evliliğe giden hikayelerini Mag Şubat sayısı için anlattı. Sevgililer Günü’nü kutlamadıklarını dile getiren Ayşecan Tatari, “Aşk özenle ifade edilmeli. Buna dikkat ediyorum” diyerek aşkına özen gösterdiğinin altını çizdi.

blank

Sevgililer Günü’nü kutlamasalar bile belirli rutinlerinin olduğunu söyleyen Edip Tepeli “Aşkı tanımlamak için söylenen her şey hem biraz eksik hem de biraz abartılı kalıyor. Eğer ben de biraz abartmak biraz da eksik bırakmak durumundaysam bence aşk, her şeyin birbirine temas ettiğini fark ettiren anahtardır.” yorumunu yaptı. Ayrıca, başarılı oyuncu Edip Tepeli, “Aşkımı, gece gündüz söyleyerek ifade ederim. Bu konuda çok cömertim hiç sakınmam” sözleriyle de dikkat çekti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz