Özgür Aras’tan Şaşırtan Burak Özçivit İddiası: Kuruluş Osman Setinde Terör Estirmiş, Yönetmen Seti Terk Etmiş!

Aleyna

ATV

11 Şubat 2021

Özgür Aras’tan Şaşırtan Burak Özçivit İddiası: Kuruluş Osman Setinde Terör Estirmiş, Yönetmen Seti Terk Etmiş!

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit hakkında ünlü menajer Özgür Aras’tan herkesi şaşırtan bir iddia geldi! Milyon TV’nin “3’ü Her Yerde” isimli programında sunucu ve yorumcu olan Özgür Aras, Burak Özçivit’in “Kuruluş Osman” dizisinde tabiri caizse terör estirdiğini ve set ekibini istifaya sürüklediğini iddia etti.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen

Burak Özçivit’in “Kuruluş Osman” Başarısı

Son yılların en popüler erkek oyuncularından biri şüphesiz Burak Özçivit! “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde canlandırdığı “Bali Bey” karakteriyle tarihi dizilerdeki başarısını kanıtlayan Burak Özçivit, “Diriliş Ertuğtul” dizisinin devamı niteliğinde çekilen ve ATV kanalında yayınlanan “Kuruluş Osman” dizisinde, Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Bey’i canlandırıyor.

Burak Özçivit

Her hafta Çarşamba günleri yayınlanan “Kuruluş Osman” reyting rekorları kırarak; zirveyi kimseye kaptırmadan izleyicilerin gönlünde taht kurmayı başardı. Ancak Burak Özçivit ve “Kuruluş Osman” dizisinin başarısı ünlü menajer Özgür Aras’ın iddiasıyla gölgelendi! İddiaya göre, sette terör estiren Burak Özçivit, set ekibine “İllallah” ettirmiş!

Burak Özçivit

Burak Özçivit Sette Terör Estiriyor İddiası!

Milyon TV’de “3’ü Her Yerde” isimli programda sunuculuk ve yorumculuk yapan Özgür Aras, geçtiğimiz hafta yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ve “Kuruluş Osman” dizisiyle ilgili bir iddia ortaya attı. İddiaya göre bir gün sete oldukça kızgın ve sinirli olarak gelen Burak Özçivit, sette terör estirmiş ve herkesin kalbini kırmış. Bu olayın üzerine görüntü yönetmeni Turgay Aksoy ekibiyle birlikte seti terk etmiş!

Özgür Aras yaşananları “3’ü Her Yerde” programında şu şekilde anlatıyor: “Burak Özçivit bir şey fırlattı mı bilmiyorum. Böyle ters konuşmuş ve insanlar kırılmışlar. Turgay Aksoy, Instagram’da da gülen adam görüntü yönetmeni; ekibinden birine böyle çok sert ve şey davranılınca Turgay Hoca seti bırakıyor bütün ekibiyle beraber. 3,5 yıllık ekip bir anda seti bırakıyor. Ertesi gün Burak Özçivit özür dilemiş!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz