Dedikodu Kazanı Fokur Fokur: Seren Serengil Rezil Oldu, Demet Akalın İsyan Etti, Fahriye Evcen’den Yeni Pozlar

Aleyna

Dedikodu Kazanı

11 Şubat 2021

Dedikodu Kazanı Fokur Fokur: Seren Serengil Rezil Oldu, Demet Akalın İsyan Etti, Fahriye Evcen’den Yeni Pozlar

Haftanın sonuna doğru gelirken ünlüler dünyasında sular durulmadı! Özellikle ünlü bir simanın “İsyankar” modunu açması gözlerden kaçmadı. Hazırsanız 11 Şubat Perşembe gününün en dikkat çeken magazin olaylarında hızlı bir tur atalım!

1. Fahriye Evcen’den Yeni Pozlar Geldi!

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, Instagram hesabında yeni fotoğraflar paylaştı. Fotoğraflara kısa süre içinde binlerce beğeni ve yorum geldi. Fahriye Evcen’e bu tarz nude tonlar o kadar yakışıyor ki!

2. Demet Akalın’dan Koronavirüs İsyanı!

Demet Akalın story

Okan Kurt’un Koronavirüs testi pozitif çıkınca “isyankar” modunu açan Demet Akalın, önce Esra Balamir başta olmak üzere arkadaşlarıyla arasını açtı. Sonra da Instagram’dan kime olduğu belli olmayan bir isyanda bulundu! Demet Akalın’ın yazdıkları son derece doğru, ancak Koronavirüs yokmuşcasına Uludağ’a tatile giderken ve kızı Hira’ya kalabalık bir parti düzenlerken bu kadar düşünceli miydi acaba? Başa gelmeden anlaşılmıyor bazı şeyler.

3. Seren Serengil Instagram Filtresinin Azizliğine Uğradı!

Seren serengil

Ünlü magazin yorumcusu Seren Serengil, sabah saatlerinde köpeğini yürüyüşe çıkarttığında Instagram takipçilerine video çekmek istedi. Ancak filtrenin dozunu ayarlayamayan Seren Serengil, siyah güneş gözlüğüne filtre uygulayınca; sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı. Detaylar için:

4. Güzel Şarkıcı Sıla’dan Ücretsiz Konser!

Sıla

Geçtiğimiz aylarda ünlü şef Hazer Amani’den boşanan Sıla, 14 Şubat’ta sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlıyor. PSM’nin 14 Şubat’ta online olarak düzenleyeceği Sıla konseri, tamamen ücretsiz olacak ve saat 21’de başlayıp 23’te sona erecek! Detaylar için:

5. Ayşecan Tatari ve Edip Tepeli’den Sevgililer Günü Açıklaması

Ayşecan Tatari ve Edip Tepeli

Çocuklar Duymasın dizisinin Duygu’su Ayşecan Tatari ve Edip Tepeli çiftine geçtiğimiz aylarda kızları Müjgan’ın katılmasıyla daha büyük bir aile oldular! Mag dergisine röportaj veren güzel çift sevgililer günü hakkında şu açıklamaları yaptı: “Sevgililer Günü kutladığımız bir gün değil. Aşkı tanımlamak için söylenen her şey hem biraz eksik hem de biraz abartılı kalıyor. Eğer ben de biraz abartmak biraz da eksik bırakmak durumundaysam bence aşk, her şeyin birbirine temas ettiğini fark ettiren anahtardır” Detaylar için:

6. Danla Biliç’ten Şok Sözler: “Söylenenler Kadar Kazanmıyorum!”

Danla Biliç

Ünlü Youtuber ve Instagram fenomeni Danla Biliç, Armağan Çağlayan’ın “Gör Beni” programına konuk oldu. Danla’nın programda yaptığı açıklamalar sosyal medyaya bomba gibi düştü: “Ben ‘yatarak para kazanıyorsunuz’ sözünü hiç anlamıyorum. E öyleyse buyur sen de yap. Niye duruyorsun? Ayrıca öyle sanıldığı kadar çok para da kazanmıyoruz.”

7. Meryem Uzerli, Kızı Lara’nın Doğum Günü İçin “Mario” Oldu!

Meryem Uzerli

Meryem Uzerli’nin büyük kızı Lara, dün 7 yaşını kutladı! Ailesiyle birlikte güzel bir doğum günü partisi düzenleyen Meryem Uzerli, kızı Lara için bir dönemin efsane oyunu “Mario” oldu! Doğum gününden kareler paylaşan güzel oyuncuya Mario kostümü çok yakışmış!

8. Hande Erçel’den Yeğeni Mavi’yle Poz Verdi!

Güzel oyuncu Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasında aşk iddiaları alevlenmeye devam ederken; Hande Erçel, ablası Gamze Erçel’in kızı Aylin Mavi’yle beraber yeni fotoğraflar paylaştı. Bu kadar tatlılık fazla değil mi amaa?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz