Sosyal Medya İkiye Bölündü! Aslıhan Doğan Turan ve Arda Turan Evlerini Gösterdiklerine Pişman Oldu

Dilek

Haberler

15 Temmuz 2021

Sosyal Medya İkiye Bölündü! Aslıhan Doğan Turan ve Arda Turan Evlerini Gösterdiklerine Pişman Oldu

Ünlü futbolcu Arda Turan ve eşi Aslıhan Doğan Turan, çok merak edilen evlerinin kapılarını nihayet açtı. Ama ev toplamda 5 milyon dolara mal olsa da genel olarak beğenilmedi!

Aslıhan Doğan Turan Arda Turan

Arda Turan, dünya çapındaki futbolculuk yeteneği kadar özel hayatındaki çalkantılarla da bilinen bir isimdi. O fırtınalı hayata son veren kişi ise neredeyse çocukluk günlerinden beri tanıdığı Aslıhan Doğan oldu. Arda Turan kariyerinin en büyük başarısına imza atıp Barcelona’ya transfer olduğunda, yanındaki isim yine oydu. Ama İspanya’daki hayat Aslıhan Doğan’a pek iyi gelmeyince çift ayrıldı. Defalarca kez tekrarlanan ayrılıp barışma döngüsü, 2018’de evlilikle son buldu.

Zor Günler Atlattılar

Aslıhan Doğan Turan Arda Turan

Kalabalık bir aile istediklerini söyleyen çift, evlenir evlenmez ilk bebek müjdesini verdi. Ama Arda Turan’ın eşinin doğumuna çok az bir süre varken onu yalnız bırakıp gece kulübüne gitmesi ve bir kavgaya karışması olay yarattı. Ünlü şarkıcı Berkay’la yaşadıkları taciz kavgasında Aslıhan Doğan Turan her şeye rağmen eşinin tarafında oldu. O dönemde kıyasıya eleştirilen Aslıhan Doğan Turan, son zamanlarda YouTube programlarına konuk olarak aslında eleştirildiği gibi biri olmadığını göstermeye başladı. Sonunda kendisine de bir YouTube kanalı açan ünlü isim, ilk olarak evini tanıttı.

Sosyal Medya İkiye Bölündü

Aslıhan Doğan Turan Arda Turan

Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan, peş peşe iki çocuk sahibi olunca daha büyük bir eve geçme kararı aldı. Oturdukları siteden daha büyük bir villa alan çift, yeni eve tadilatıyla birlikte toplamda 5 milyon dolar ödedi! Baştan sona yeniden dizayn edilen villa ilk kez bu kadar detaylı bir şekilde görücüye çıktı. Ama videoyu izleyenler biraz hayal kırıklığına uğradı!

Evin tasarımını çok şık ve klas bulanlar olduğu kadar, “Para var zevk yok” diyenler de oldu! Villayı çok kasvetli ve düzeni çok işlevsiz bulan izleyiciler, Aslıhan Doğan Turan’ı yine eleştirmeye başladı. Ama sonuçta onun zevki, onun kararı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz