Acun Ilıcalı Futbol Takımı Aldıktan Sonra Bir Sektöre Daha Giriş Yaptı! Yeni İşi Bu Sefer Şaşırttı

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Acun Ilıcalı Futbol Takımı Aldıktan Sonra Bir Sektöre Daha Giriş Yaptı! Yeni İşi Bu Sefer Şaşırttı

Medya patronu Acun Ilıcalı, işleri gittikçe büyütüyor. Televizyon kanalı, Hollanda’da futbol takımı, dijital platform derken, sıra turizm sektöründe!

Yeni Girişim AF Seyahat!

Geçtiğimiz aylarda ‘Variety’ dergisinin ‘En Etkili 500 İş İnsanı’ listesine giren ilk Türk olmayı başaran Acun Ilıcalı, şimdilerde yeni işinin heyecanını yaşıyor. AF Seyahat isimli bir turizm şirketi kuran Acun Ilıcalı, kendisine ait internet sitesi acunn.com’da, yöneltilen soruları yanıtladığı bir ropörtaja yer verdi.

Doyumsuz Değil, Yenilikçi!

blank

Üst üste giriştiği bunca işten sonra kendisine sorulan ‘Acaba Doyumsuz musunuz?’ sorusunu ‘Doyumsuz demeyelim ama benim aynı şeyi yapmaktan sıkıldığım gerçeği var.’ şeklinde cevaplayan Ilıcalı, yeniliğe alıştığını, yenilik olmayınca ise daraldığını söyledi.

İlk Tur Dominik’e !

blank

Acun Ilıcalı’nın yeni girişimi AF Seyahat, ilk tur için kolları sıvadı bile! 12-17 Mayıs tarihinde düzenlenecek ilk turu ‘AF Seyahat Dominik Cumhuriyeti’nin kapılarını sizlere açıyor.’ sloganıyla acunn.com’dan duyuran Ilıcalı seyahatin detaylarını paylaşmayı da ihmal etmedi.

Bayramda Vizesiz Direkt Uçuş!

blank

Acun Ilıcalı kendine ait internet sitesinde, ilk turun 12 Mayıs tarihinde Türk Hava Yolları’nın özel seferi ile direkt uçuş yapılarak başlayacağını açıkladı. Her şey dahil konaklama, ekstra turlar, oyun parkurunda tura özel olarak düzenlenecek ödüllü turnuvalar ve Türkiye’ye girişte yapılacak PCR testinin de fiyata dahil olduğunu belirtti.

Ödüllü Turnuva Sürprizi!

blank

Seyahatin tüm detaylarını saat saat planlayan Acun Ilıcalı, bu detayları acunn.com’da paylaştı. Tura katılanlar arasında gönüllülük esasına dayanan turnuvalar yapılacağını belirten Ilıcalı Turnuva’nın kazananına bir de ödül verileceğini açıkladı.

Turnuvanın Kazananına Survivor 2022 Kapılarını Açıyor!

blank

Tur boyunca misafirler için çeşitli turnuvalar düzenleneceğini söyleyen Acun Ilıcalı, turnuvalara katılımın gönüllülük esasına dayandığını belirtti. Turnuvalar, Acun Medya’ya ait çekim parkurlarında gerçekleşecek ve turnuva’nın şampiyonu, Survivor 2022 seçmelerine ön elemesiz katılma hakkı kazanacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz