Para Gitti Aşk Bitti Deniyordu! Şeyma Subaşı’nın Eski Sevgilisi Guido Senia’dan Özel Uçak Göndermesi Geldi

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Para Gitti Aşk Bitti Deniyordu! Şeyma Subaşı’nın Eski Sevgilisi Guido Senia’dan Özel Uçak Göndermesi Geldi

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, uğruna uçak kapatan sevgilisi Meedo’yla tatiline devam ediyor. Ama eski sevgilileri Acun Ilıcalı ve Guido Senia’dan sürekli taşlar geliyor!

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’yla yaşadığı yasak aşkla hayatımıza giren ve adını herkese ezberleten biri. Özellikle Acun Ilıcalı’yla evlendikten sonra yaşadıkları sayesinde Instagram’da ulaştığı 3 milyon takipçi sayesinde bir sosyal medya fenomeni oldu. Miami-Dominik-Çeşme-İstanbul arası bir hayat süren Şeyma Subaşı, özel uçaklardan inmeden partiden partiye koşturuyordu. Bir ara aylık kredi kartı ekstresinin 700 bin TL’ye çıktığı bile söylendi! Ancak Acun Ilıcalı’yla yaşadıkları evlilik bir yılda son buldu. Herkes onun biteceğini düşündü ama tam tersi oldu!

Para Gitti Aşk Bitti

Şeyma Subaşı Guido Senia

Şeyma Subaşı, boşandıktan kısa süre sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. Sevgilisinin dünyanın her yerinde partiler düzenleyen bir organizatör olduğunu söyleyen Şeyma Subaşı, çok mutlu görünüyordu. Sonunda ayrı ayrı takıldığı değil, zevklerinin ortak olduğu birini bulmuştu. Ne yazık ki, pandemiyle araya giren mesafelerin bu aşkı bitirdiğini açıkladılar. Ancak söylentilere göre sebep paraydı. “Guido’nun faturalarını bile ben ödüyorum” diyen Şeyma Subaşı, pandemi nedeniyle işi sekteye uğrayan sevgilisini terk etmişti!

Ama o yine hız kesmedi. Şeyma Subaşı, geçtiğimiz ocak ayında Mısırlı milyarder iş insanı Meedo’suyla aşk yaşamaya başladı. Bu ilişkide fatura tartışması ypktu, Şeyma Subaşı’na özel hediyeler, evler, tatiller havada uçuşuyordu. İş öyle büyüdü ki, özel jet bulamayan Meedo sevgilisi için yolcu uçağı kapattı!

Özel Uçak Hamlesi Geldi

Gündemi fena sarsan özel uçak hamlesi, Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi Guido’ya da dert olmuş belli ki. Çünkü en özelinden bir uçak videosu da ondan geldi, üstelik bu yolcu uçağı da değildi!

Malum, Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa da Meedo’yu çok seviyor. İkilinin sarıldığı fotoğraf sosyal medyada gündem olunca, Acun Ilıcalı da diğer kızları Yasemin ve Leyla ile fotoğraf paylaştı. Bu durum da Şeyma Subaşı ve Meedo’ya gönderme olarak yorumlandı.

Böylece, Şeyma Subaşı’nın paylaşımlarıyla sadece bizi değil eski sevgililerini de delirttiğini görmüş olduk. Bakalım bu paylaşım savaşları nereye varacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz