Pınar Deniz’den Boran Kuzum Hakkında Esprili Şikayet! Rol Arkadaşı İçin ‘Çok Konuşuyor’ Dedi

Aleyna

Haberler

25 Nisan 2021

Pınar Deniz’den Boran Kuzum Hakkında Esprili Şikayet! Rol Arkadaşı İçin ‘Çok Konuşuyor’ Dedi

Aşkın Kıyameti filminin başrol oyuncularından Pınar Deniz’den bir story geldi. Ünlü oyuncu story’de filmdeki rol arkadaşı Boran Kuzum’la ilgili esprili bir de yorum eklemiş. İşte güzel oyuncunun story’si!

Boran Kuzum Çok mu Konuşuyor?

Pınar Deniz Instagram hesabından yaptığı bir video paylaşımında rol arkadaşı Boran Kuzum’u göstererek esprili bir de yorum eklemiş paylaşımına. Boran Kuzum sakin sakin araba kullanırken onu videoya çeken Pınar Deniz rol arkadaşı için “Sustuğu nadir anlardan” diyor. Acaba sette çok konuşup hepsine illallah ettirmiş olabilir mi Boran Kuzum? Kim bilir! Ama öyleyse de Pınar Deniz’in bundan hiç de şikayetçi gibi bir hali yok. Aralarında yıllara dayalı bir iş arkadaşlığının yanı sıra iyi bir dostlukları da bulunan ikilinin birbirinden şikayetçi olacaklarını düşünmek oldukça güç doğrusu. Diğer yandan Pınar Deniz’in bugün paylaştığı story takipçileri tarafından çok sayıda beğeni aldı. Ayrıca bunun dışında Pınar Deniz geçtiğimiz günlerde de Zeynep Tokuş ile setteki bir fotoğraflarını paylaşmıştı.

Nereden Nereye…

Pınar Deniz ve Boran Kuzum’un birlikte aynı setlerde çalışmaları bu projeden çok daha eskilere dayanıyor. İkili bundan önce de Vatanım Sensin adlı dizide birlikte yer almışlardı. Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Miray Daner gibi ünlü oyuncuların da yer aldığı Vatanım Sensin dizisinde ikili unutulmaz bir performans sergilemişlerdi. Şimdi ise Boray Kuzum ve Pınar Deniz’i bir dizi projesinde değil film projesinde birlikte görüyoruz.

Aşkın Kıyameti

blank

Başrollerini birlikte paylaştıkları Aşkın Kıyameti Netflix için çekilen yapımlardan birisi. Yönetmenliğini Aşk-ı Memnu, Kara Sevda, Kuzey Güney gibi öneli yapımlardan tanıdığımız Hilal Saral’ın yaptığı filmin senaryosu ise Yılmaz Erdoğan’a ait. Film başarılı isimleri bir araya getirerek merak uyandırmaya devam ediyor. Pınar Deniz ve Boran Kuzum’un yanı sıra filmde yine usta başka isimler de yer alıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz