Aşk Böyle Başlamış! Yeşilçam’ın Yıldızı Afra Saraçoğlu’ndan Sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’yla İlgili Şaşırtan İtiraf

Aleyna

Haberler

26 Nisan 2021

Aşk Böyle Başlamış! Yeşilçam’ın Yıldızı Afra Saraçoğlu’ndan Sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’yla İlgili Şaşırtan İtiraf

Oyuncu aşıklar Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu neredeyse üç yıldır herkesi imrendiren bir aşk yaşıyor. Öğrendik ki, bu aşkın mimarı Afra Saraçoğlu’ymuş!

Mert Yazıcıoğlu Afra Saraçoğlu

Son dönemin yükselen yıldızları Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu, uzun süredir birlikte. İkisi de yıllardır başrollerde oynasa da, oyunculuklarıyla kendilerini kanıtlama fırsatını yeni yeni buldular. Geçen yıl yayınlanan “Aşk 101” ile herkesin tanıdığı biri haline gelen Mert Yazıcıoğlu’ndan sonra, büyük çıkışını yapma sırası sevgilisi Afra Saraçoğlu’na geldi. Genç oyuncu, BluTV’nin heyecanla beklenen “Yeşilçam” dizisinde sinemanın yıldızı olması beklenen Tülin’i büyük bir başarıyla canlandırdı. Hal böyle olunca, röportaj için herkes kapısında kuyruk oldu, tıpkı dizideki karakterine yaptıkları gibi!

“Mert’i ben tavladım!”

Röportajlarda en çok sorulan sorulardan biri de yaşadığı aşk hakkındaydı. Malum, artık bu sorulara “Sadece işimle gündeme gelmek istiyorum” denen zamanları geçtik! Öte yandan, bilinen bir çift olmalarına rağmen ilişkilerinin detaylarını kimse bilmiyor. Çünkü hem popüler hem gözden uzak olmayı başaran ikili, ilişkilerini de bu şekilde sürdürüyor. Nihayet, Hürriyet’ten Hakan Gence, bu komik ve romantik çift hakkındaki detayları öğrenmeyi başardı!

Mert Yazıcıoğlu Afra Saraçoğlu

Genelde ilk hamlenin erkeklerden geldiği düşünülür ama bu ilişkide öyle olmamış! Afra Saraçoğlu, hiç çekinmeden “Ben Mert’i tavladım” diyor. Hikayelerini, “Ekrandan duruşunu beğeniyordum. ‘İyi Oyun’ filminde beraber oynadık. Rüyalarımda onu görmeye başladım. Bir gün bunu anlattım ve sohbet sohbeti açtı. İyi anlaşabileceğimizi düşündük” diyor ve ekliyor: “Kimse kimseyi tavlamadı da aramızda bir enerji uyumu oldu.” Ama görüyoruz ki, ilk hamle Afra Saraçoğlu’ndan gelmiş. Hem de dünyanın en klişe bahanesi olan “Rüyamda seni gördüm“ü kullanmış!

“Bunlar manyak herhalde”

Afra Saraçoğlu, her anlamda uyumlu ve mutlu olduklarını söylüyor. Bu nedenle pandemide de hiç sıkılmamışlar: “Birbirimizin oyun arkadaşıyız, zevklerimiz de aynı. Hiç eve sıkışmış gibi hissetmedik, hissetmiyoruz. Hep birbirimizi eğlendirecek anlar yaşıyoruz.

Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu Twitter

İkilinin ne kadar komik olduğunu takipçileri iyi biliyor. Doğum günü gibi romantik günleri bile esprilerle süslüyorlar. Ünlü oyuncu, bu hallerinin kurgu olup olmadığı sorusuna şaşırıyor: “Kurgu olur mu canım, eve kamera koyup izlesen ‘Bunlar manyak herhalde’ dersin. Her şeyden kendimize eğlenecek bir konu çıkarıyoruz. Bu enerji de sanıyorum kameraya yansıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz