Acun Ilıcalı İlk Defa Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya Hakkında Konuştu: “Çağla’dan O Besini Alıyorum!”

Aleyna

Haberler

3 Ocak 2021

Acun Ilıcalı İlk Defa Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya Hakkında Konuştu: “Çağla’dan O Besini Alıyorum!”

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen, 1 Ocak’ta seyircilerin karşısına çıktı. Ancak birçok teknik aksaklıkla birlikte çıktı! Bütün haftasonu sosyal medyada Exxen ve hataları konuşuldu. Acun Ilıcalı, Instagram hesabından bu teknik sıkıntıları çözdüklerini açıklasa da; yine de kullanıcılar pek memnun olmuş gibi durmuyor.

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı

Bugün ise Hürriyet’te Hakan Gence’ye röportaj veren Acun Ilıcalı; iş hayatı, ailesi, çocukları ve sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu!

Sevgilisi İle İlk Kareyi Instagram’da Paylaştı!

Kendisinden 30 yaş küçük Ayça Çağla Altunkaya ile birliktelik yaşayan Acun Ilıcalı, bir süredir ilişkilerini saklama gereği duymadan birlikte görüntüler veriyordu. Hatta O Ses Türkiye’nin Yılbaşı özel bölümünden bir kareyi Instagram hesabında paylaşan Acun Ilıcalı, jüri üyeleriyle çektiği fotoğrafta sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’yı da yanına almayı ihmal etmedi. Bu gönderiyle birlikte, Acun Ilıcalı ilk kez Ayça Çağla Altunkaya ile fotoğraf paylaşmış oldu!

“Çok Mutlu Olduğum Bir İlişkim Var!”

Ayça Çağla Altunkaya ve Acun Ilıcalı

Hürriyet Gazetesinden Hakan Gence’ye röportaj veren Acun Ilıcalı, sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya hakkında konuşmaktan da geri durmadı. Hakan Gence’nin “Peki romantizme de vakit bulabiliyor musunuz?” sorusuna içtenlikle cevap veren Acun Ilıcalı: “Bu koşturmanın arasında duygusallığa yer var ve oradan besin almam da çok önemli. Bizim gibilerin hayatına tamamen odaklanması için özel hayatında bir mutluluk yaşaması şart. Şu an hayatımda öyle bir dönem geçiriyorum. Çok mutlu olduğum bir ilişkim var. Çağla’dan (Altunkaya) o besini alıyorum.” açıklamasıyla Ayça Çağla Altunkaya ile çok mutlu olduğunu dile getirdi!

Kızları Hakkında da Konuştu!

Acun Ilıcalı’nın 3 farklı ilişkisinden 4 kız çocuğu var bildiğiniz gibi. Hakan Gence’nin “Dört kız babası olmak nasıl bir duygu?” sorusuna “Kızlarımı gördüğüm zaman mutluluktan ölecek gibi oluyorum. Allah bana dört ayrı karakterde, birbirinden efendi, şımarıklık duygusundan uzak, ünlü birinin kızı olmayı kaldırabilen kızlar nasip etti. En büyük kızım Banu, ismini babamın koyduğu, rahmetli anne ve babamın gördüğü tek kızım. O yüzden benim için bambaşka bir yerde. Leyla bana benim küçülmüş halim gibi geliyor. Yasemin sevimlilikten ölecek, deliriyorum onun için. Melisa, babasının gücünü doğduğu andan beri yaşamış biri olmasına rağmen benden bir şey almamı isterken bile rica eden, dünya tatlısı bir kız.” diye cevap veriyor Acun Ilıcalı!

Bildiğiniz gibi Sihirli Annem, Acun Ilıcalı’nın küçük kızı Melisa için çekiliyor. Hakan Gence bunu da hatırlatıyor Acun Ilıcalıya, aldığı cevap ise şaşırtıcı: “Elimden gelen her şeyi kızlarım için yapmaya çalışıyorum. Mesela büyük kızım Christina Aguilera hayranıydı. Bütün odası posterleriyle doluydu. ‘Var mısın Yok musun’a ilk konuk olarak bir günlüğüne Christina Aguilera’yı Türkiye’ye getirdim. Kızımla vakit geçirdi, şarkı söyledi, gitti. Ben o mutluluğu yaşamış bir babayım. Allah izin verirse de elimden geleni yaparım. Melisa’nın ‘Sihirli Annem’ tutkunu olduğunu da kahvaltıda gördüm, baktım heyecanla seyrediyor, ben de yeniden yapmak istedim. Seyircilerden de bir içeriğin yeniden çekilmesi için talep gelirse onları da ele alırız.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz