Oğuzhan Koç, Demet Özdemir İkilisi Çeşme’de Bir Otelden Çıkarken Görüntülendi! Oklar Yeni Bir Aşkı Gösteriyor

Aleyna

Haberler

3 Ocak 2021

Oğuzhan Koç, Demet Özdemir İkilisi Çeşme’de Bir Otelden Çıkarken Görüntülendi! Oklar Yeni Bir Aşkı Gösteriyor

Belki biliyorsunuzdur. Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Oğuzhan Koç ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yıldız oyuncusu Demet Özdemir’in aşk yaşadığı iddiaları ortaya atılmıştı. Şimdi ise muhabir Akif Yaman’ın özel haberine göre ikili, Çeşme’de bir otelden çıkarken görüntülendi.

Öncelikle iddiaların başına doğru yolculuk yapalım. Oğuzhan Koç, geçtiğimiz yıllarda Yağmur Tanrısevsin ile birlikteydi. Çift sürpriz bir kararla birlikteliklerini sonlandırdı. Oğuzhan Koç, yine geçtiğimiz yıl Yağmur Tanrısevsin’in yakın arkadaşı Demet Özdemir ile bir mekan çıkışı kameralara takıldı.

Aylar, haftalar geçtikçe birkaç kez daha bir arada görünen Oğuzhan, Demet ikilisi dikkatleri çoktan üzerine çekmişti bile. Öyle ki bir taşınma olayı aşk iddialarının tekrar gündeme gelmesine sebep oldu.

Oğuzhan Koç, evini Bebek’ten Levent’e taşımıştı. Evini ziyarete gelen ilk kişi ise Demet Özdemir oldu. Oğuzhan Koç’un ise evini Demet Özdemir’le daha rahat görüşebilmek için taşıdığı öne sürüldü.

İkili Çeşme’de Görüntülendi

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel programında Demet Özdemir de konuk olan isimlerden biriydi. Instagram’da “Gosippasta” isimli magazin sayfasının gözlemlediğine göre Oğuzhan Koç konuk olmamasına rağmen kamera arkasında görülmüştü.

Taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor! Şimdi de muhabir Akif Yaman’ın yaptığı özel habere göre her fırsatta yalnız kalmaya çalışan Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ikilisi Çeşme’de görüntülendi. İkili hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasında Çeşme yoluna düşmüş ve bu fırsatı değerlendirmek istemiş belli ki. İkilinin bir otelden çıkarken görüntülendiği söyleniyor!

Kanal D’nin magazin sayfası “Magazin D”, Akif Yaman’ın bu haberini kendi sayfasında post olarak paylaştı.

Akif Yaman ise paylaştığı bir storyde Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç ikilisinin aşk iddialarının doğru olduğunu söylüyor. Magazin muhabiri; “Yakın zamanda fotoğraflarını da göreceksiniz.” sözleriyle tüm hayranları heyecanlandırıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz