Farah Zeynep Abdullah, Dizi İle İlgili Açıklamalar Yaptı! “… Masumlar Apartmanı’nda oynamayacaktım.”

Aleyna

Haberler

3 Ocak 2021

Farah Zeynep Abdullah, Dizi İle İlgili Açıklamalar Yaptı! “… Masumlar Apartmanı’nda oynamayacaktım.”

Farah Zeynep Abdullah, 2020 Eylül ayında TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Masumlar Apartmanı dizisinde “İnci” karakterine hayat veriyor. Pandemiyle birlikte herkesin planlarında değişiklikler oldu. Elbette ki bu durumdan ünlüler de etkilendi. Farah Zeynep Abdullah da bu konuya dem vurarak dizi ile ilgili açıklamalar yaptı.

Farah Zeynep Abdullah, birkaç gün önce soru cevap storysi paylaştı. Ünlü oyuncuya sorular yağdı. Bu sorulardan biri de “2021’den neler bekliyorsun?” sorusu oldu. Farah Zeynep Abdullah da bu soruyu uzun uzun açıkladı.

“Gerçekten Artık Yeter!” İsyanı

Farah Zeynep Abdullah, son dönemlerin fenomen dizilerinden birinde oynayınca haliyle bütün gözler de onun üzerinde. Öyle ki Instagram’dan attığı bir story bile farklı anlamlara yorulabiliyor. Geçenlerde bir storyde “Ben kendimin beyaz atlı prensiyim.” yazmıştı.

Bu story öyle konuşuldu, öyle yorumlar yapıldı ki! Yorumlardan en ağırı; Farah Zeynep’in aşkını bulamadığı yönündeydi. Farah Zeynep de bu yorumlara çok sinirlendi ve sert bir şekilde tepkisini koydu. Aslında onun demek istediği; “Benim bir beyaz atlı prense ihtiyacım yok!” ifadesiydi. Ama çok yanlış anlaşıldı.

Kötü bir şey söylemek istemiyorum, ama bu beyinsizce bir yorum. Gerçekten artık yeter! Bizim prense, kahramana ihtiyacımız yok. Eski masallar bitti. O çağ da kapandı.” sözleriyle kustu öfkesini.

2020 Olmasaydı Masumlar Apartmanı’nda Oynamayacaktım!

Farah Zeynep Abdullah’ın soru cevap storylerinde verdiği en dikkat çeken cevaplar Masumlar Apartmanı ile ilgili söyledikleri oldu. “2021’den ne bekliyorsun?” sorusuna bütün içtenliğiyle uzun uzun cevap yazdı, başarılı oyuncu.

Meğer teklif ona ilk gittiğinde teklifi yoğunluktan dolayı reddetmeyi planlıyormuş. Ancak 2020’deki ani gelişmeler sonrası kabul etmeye karar vermiş.

Soruyu, “Bir şey beklemiyorum. Beklenti pek hoş değil. 2020’de planlananlar olsaydı hepimiz bambaşka hayatlarda olurduk. Mesela Masumlar Apartmanı’nda oynamayacaktım. Zamanlama diğer projelerle çakışıyordu. Ama ne güzel oldu İnci oldum.” sözleriyle cevaplayan oyuncu 2020’nin planları nasıl değiştirdiğine de dem vuruyor.

Elbette ki hayranlar da “İyi ki kabul etmişsiniz, İnci olarak ekranlara gelmişsiniz.” diyordur!

Benzer Haberler

Züleyha 3 Ocak 2021

çok Özür diler ve inciyi seviyorum hoşçakalın

Yorum Yaz