Ezgi Mola’dan Sürpriz Doğum Günü Kutlaması Alan Enis Arıkan Çok Duygusal! Program Konuklarına Ağlıyormuş

Seda Ergin

Haberler

3 Ocak 2021

Ezgi Mola’dan Sürpriz Doğum Günü Kutlaması Alan Enis Arıkan Çok Duygusal! Program Konuklarına Ağlıyormuş

Enis Arıkan, 1 Ocak’ta kullanıcılarla buluşan Exxen’de bir talkshow programına başladı. İlk konuğu ise, Gülşen ve Edis’ti. Enis Arıkan, dün yeni yaşına girdi. Ezgi Mola’dan sürpriz doğum günü kutlaması alan Enis Arıkan bir hayli duygulandı. 30’una girdi diye midir bilinmez, programa davet ettiği konuklarına bile ağlıyormuş!

Enis Arıkan, aslında 1983 doğumlu. 3 Ocak’ta doğan oyuncu espri yaparak 30’unda doğduğunu iddia ediyor. Dün gece annesinin tam 12’de araması üzerine yine duygulanan Enis, annesinin doğum gününü kutlamak için değil de dedikodu için aradığını öğrenince hayal kırıklığına uğradı. Duygularını Instagram’dan story olarak paylaştı. Konuşmaları ise bir hayli komikti.

Ezgi Mola’dan Sürpriz Doğum Günü!

Bilirsiniz Ezgi Mola deyince Enis Arıkan, Enis Arıkan deyince de Ezgi Mola akla gelir. Öyle ki ayrılmaz ikili sosyal medyada da yaptığı işlerde de her zaman birbirinin yanında! Enis’in doğum günü olunca Ezgi Mola, hareketsiz kalır mı? Tabii ki sürpriz bir doğum günü pastasıyla kutladı can dostunun doğum gününü!

İkili Instagram’dan bu güzel anların postunu paylaştı. “Fındığım bana dogüm günü sürprizi yaptı. Hosgeldin 30 ❤️ İnternette yazılan yaşım gerçeği yansıtmıyodur.” sözlerini not olarak postun altına düşen Enis Arıkan, internetteki yaşının yanlış olduğunu bir kez de böyle söyledi.

Postun altındaki yorumlar da çok komikti! Ezgi Mola, “Kuzu 1 yaşında doğmuyorsun, 29.” esprisini yapınca Enis Arıkan da “Zuzu yaa bunu oldum olası doğru hesaplayamadım 🙁” yorumunu yapıverdi. İkili bu yaş mevzusunu bir hayli dalgaya almışlar belli ki!

Konuklarımı Düşünüp Düşünüp Ağlayasım Geliyor!

Talkshow’a başladıktan sonra her şeye ağlayası geldiğini söyleyen Enis Arıkan, programa katılan konuklara bile duygulanıyormuş. Geçtiğimiz günlerde Gülşen ve Edis programın ilk konuğu olmuştu. Enis Arıkan da “Sizi ve bu anı asla unutmayacağım.” gibi sözler söylemişti.

Şimdi de İrem derici’yi konuk etmek istiyormuş. İrem’i arayıp seninle program yapalım diye sorunca, “Seninle ne istersen yaparız.” cevabını alıvermiş. Bu konuşmaya da bir hayli duygulanmış ünlü oyuncu. Ne oluyor sana Enis? Yoksa bu bir 30 yaş sendromu mu?

Bu duygularını da anbean Instagram’dan story olarak paylaşıyor, Enis Arıkan. Buyurun, yorumu siz yapın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz