Hande Erçel ve Kerem Bürsin Hayranlarına Bir Kötü Haber Daha: Sen Çal Kapımı Dizisinden Final Kararı…

Aleyna

FOX

16 Mart 2021

Hande Erçel ve Kerem Bürsin Hayranlarına Bir Kötü Haber Daha: Sen Çal Kapımı Dizisinden Final Kararı…

Fox TV’nin en iddialı yapımlarından olan “Sen Çal Kapımı” dizisi hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı! Reytinglerde istenileni veremeyen dizi, bu sezon sonunda final yapma kararı almış. Hande Erçel ve Kerem Bürsin izleyicileri bu habere çok üzülecek.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Bildiğiniz gibi Fox TV’de “Sen Çal Kapımı” dizisinin ilk fragmanı yayınlandığı andan itibaren başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin hakkında aşk iddiaları ortaya atıldı. Hatta bazen bu iddialar söylentiyi de aşıp; gerçek olduğu konuşuldu. Özellikle de Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in fanları “HanKer” ismini verdikleri bu ilişkiden oldukça eminler!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

HanKer Aşkı Defalarca Kez Yalanlandı!

Fakat aylardır ortaya atılan bu iddiaların hepsi asılsız çıktı, her defasında Hande Erçel ve Kerem Bürsin tarafından reddedilen aşk iddiası; magazin gündemi tarafından yanlış anlaşılıyor olacak ki, taraflar böyle açıklamalar yapmamışcasına yeni aşk iddiaları ortaya atılmaya devam ediliyor.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Hatta son olarak ortaya atılan iddiaya göre, Hande Erçel’in yeni taşındığı evinde; güzel oyuncu, Kerem Bürsin’le beraber yaşıyormuş. İkilinin evden beraber çıkarken çekilen görüntüleri sosyal medyaya sızdırılınca, Kerem Bürsin ve Hande Erçel ikilisinin beraber olduğundan emin olmuştuk! Fakat bu iddiada asparagas çıktı. Çünkü söylenenlere göre Hande Erçel’in bir sevgilisi olduğu doğru. Ancak bu kişi Kerem Bürsin değil!

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

“Sen Çal Kapımı” Dizisinde Final!

Güzel oyuncu Hande Erçel’in kalbinde biri var ama o kişi aylardır tahmin ettiğimiz, rol arkadaşı Kerem Bürsin değil! Ortaya atılan yeni iddiaya göre ünlü işadamı Murat Akdoğan’la bir aydır birlikte olan Hande Erçel, aşkını gizli tutmaya çalışıyormuş! Çok varlıklı bir ailesinin çocuğu olan Murat Akdoğan hakkında elimizde pek bir bilgi yok. Ancak Hande Erçel’in, Murat Akdoğan’ı Instagram’dan takip etmesi bu söylentiyi oldukça güçlendiriyor. Bu arada detaylar için:

Gün yüzüne çıkan bu iddia Kerem Bürsin ve Hande Erçel hayranlarını oldukça üzdü. Fakat “Sen Çal Kapımı” dizisiyle alakalı söylenenler HanKer fanlarını daha da üzecek gibi duruyor! Başladığı günden beri reytinglerde istikrarsız ilerleyen “Sen Çal Kapımı” bu sezon sonunda final yapıyor. Bakalım dizi bittikten sonra hangi iddia doğru çıkacak? Hande Erçel Kerem Bürsin’le mi beraber yoksa Murat Akdoğan’la mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz