Özge Borak’ın Menajerimi Ara’daki Karakteri Belli! Ajansta Dengeler Değişiyor: “Hepsini Tek Tek Gönderelim!”

Aleyna

Haberler

16 Mart 2021

Özge Borak’ın Menajerimi Ara’daki Karakteri Belli! Ajansta Dengeler Değişiyor: “Hepsini Tek Tek Gönderelim!”

Pazar günlerinin sevilen dizilerinden olan Menajerimi Ara son gaz yoluna devam ediyor. Her hafta birbirinden ünlü konukların dahil olduğu dizinin son bölümde Sedef Avcı’yı izledik! Özellikle Barış Falay ve Sedef Avcı’yı 10 yıl sonra aynı dizide görmek hepimizi oldukça mutlu etti.

Son olarak bir dönemin efsane Ezel dizisinde beraber oynayan ikili; yıllar sonra Menajerimi Ara dizisinde buluştu.

Star TV’nin Menajerimi Ara dizisi, alıştığımız dizilerden biraz daha farklı! Büyük bir ajansın hikayesini ve oradaki menajerlerin rekabetinin anlatıldığı dizide her hafta farklı konuk oyuncular kendileri olarak diziye dahil oluyor! Ancak bu hafta diziye dahil olacak olan karakter konuk oyuncu olmaya değil “herkesi tek tek göndermeye” geliyor!

Menajerimi Ara

30’uncu Bölümden Önizleme Geldi: Ceyda Dengeleri Değiştirmeye Geliyor!

Pazar akşamları evimize konuk olan Menajerimi Ara dizisinde dengeler değişmek üzere! Ego’da yaşanan çetin rekabete bir kişi daha dahil olmaya hazırlanıyor. Menajerimi Ara dizisinden önümüzdeki hafta için ilk önizleme geldi. 30’uncu bölümüyle ekrana gelecek olan dizide “Ceyda” rüzgarı esecek!

Güzel oyuncu Özge Borak, Menajerimi Ara dizisinde “Ceyda” karakterine hayat verecek. Türkiye’nin en prestijli menajerlik ajanslarından olan Ego’da dengeler değişmek üzere! Ego’nun ortaklarından olan Serkan; ajansta bulunan kişileri göndermek için Ceyda’ya ortaklık teklif ediyor. Acaba Ceyda, Serkan’ın bu teklifine nasıl cevap verecek? Fakat yeni bölümde ortalık karışacak, herkes vaziyetini alsın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz