Acun Ilıcalı Onu Bırakmadı! Survivor’a Veda Eden Hanzade Ofluoğlu Rating Şampiyonu Dizide Yer Alacak

Aleyna

Haberler

15 Nisan 2021

Acun Ilıcalı Onu Bırakmadı! Survivor’a Veda Eden Hanzade Ofluoğlu Rating Şampiyonu Dizide Yer Alacak

Fenomen yarışma “Survivor”dan elenen son isim Hanzade Ofluoğlu oldu. Ama Acun Ilıcalı onu bırakmıyor, her şey yeni başladı!

Survivor

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın markası haline gelen “Survivor”, yeni sezonuyla da hız kesmeden devam ediyor. Geçen sene karantina döneminde inanılmaz bir popülerliğe ulaşan “Survivor”, bu sene o ışıltıyı kaybetti. Yine de, milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 14. haftasına giren yarışmada salı akşamı yine heyecan dolu bir mücadele yaşanmış ve adaya veda eden isim belli olmuştu.

İlk Oyun İletişim İçin!

Survivor

Geçtiğimiz salı akşamı yarışmacılar ilk olarak iletişim oyunu için karşı karşıya geldi. Kazananın sevdiklerinden gelen sesli mesajları dinlendiği bu duygusal ödülü ünlüler takımı kazandı!

SMS Oyları Hanzade’yi Yıktı

Hanzade Ofluoğlu

Bu haftanın ilk eleme adayı cumartesi akşamı Aleyna Çalışkan olarak belirlenmişti. Pazar gecesi oynanan dokunulmazlık oyununun ardından bu topa Hanzade Ofluoğlu da girdi! 14. haftanın SMS galibi olan Aleyna Kalaycıoğlu ise son eleme adayı olarak Uğurtan Dora’nın adını verdi. Hanzade, Dora ve Aleyna arasında geçen SMS mücadelesinin kaybedeni ise Hanzade oldu!

Oldukça duygusal bir veda konuşması yapan Hanzade, birkaç yıl önce yaşadığı hastalıktan bahsetti. Obsesif kompülsif bozukluktan çok çektiğini söyleyen Hanzade, “Ezgi Mola’nın oynadığı Safiye gibiydim. Oralardan bu yarışmaya gelmek çok zor. Bunu başaran belki de ilk kişiyim ama ben yaptıysam herkes yapabilir. Bir yerden mikrop kaparım diye sokağa çıkamazken ada şartlarında yaşamaya başladım. Tedaviyle çok değişiyorsunuz, imkansızı başardım buraya gelerek. Herkese çok teşekkür ediyorum” diyerek veda etti. Ama Acun Ilıcalı’nın radarına girdi bir kere!

“Kırmızı Oda”ya Girebilirmiş

Acun Ilıcalı

İddiaya göre, Hanzade’nin obsesif kompülsif bozukluğu uzun süre tedavi görerek atlatması ve “Survivor”a katılması Acun Ilıcalı’yı çok etkiledi. Uzun süre Acun Medya’da çalışan Hanzade’yi seven ve nikah şahidi de olan Acun Ilıcalı, onu tekrar ekibine almak istiyor. Ama bu kez oyuncu olarak!

Binnur Kaya

Malum, TV8’de yayınlanan “Kırmızı Oda” dizisi, konuk oyuncular üzerinden çeşitli hastalıkları ve iyileşme sürecini anlatıyor. Obsesif kompülsif bozukluğu konu almak için de bu hastalığı yıllarca çeken Hanzade’nin seçildiği konuşuluyor. Yani herkes “Masumlar Apartmanı” sakinlerinin bu diziye konuk olmasını beklerken, Hanzade gelebilir! Bakalım, bu iddia gerçeğe dönüşecek mi?

Benzer Haberler

Berfin Aşkan 15 Nisan 2021

Vav vav canıňa gerçekten muhteşem bir program zaten Survivor bizde zaten hanzadeyi tutuyorduk şansa elendiii

Yorum Yaz