Yasak Elma Göründüğü Gibi Değilmiş! Nesrin Cavadzade Diziye Geri Dönen Barış Kılıç’la “İşin Aslı” Pozu Paylaştı

Aleyna

Haberler

15 Nisan 2021

Yasak Elma Göründüğü Gibi Değilmiş! Nesrin Cavadzade Diziye Geri Dönen Barış Kılıç’la “İşin Aslı” Pozu Paylaştı

Fenomen dizi “Yasak Elma”, tek kalemde sildiği karakterlerinden Kaya’ya tekrar merhaba dedi. Ama Nesrin Cavadzade’nin son paylaşımına göre hiçbir şey göründüğü gibi değil!

Yasak Elma

FOX’un ilgiyle izlenen dizisi “Yasak Elma”, dördüncü sezonunda da yüksek ratinglerle yoluna devam ediyor. Her ne kadar klişe ve entrikadan geçilmeyen bir holding hikayesi gibi görünse de, işler tam olarak öyle değil. Zaten sıradan bir zengin hikayesinin senaryo konusunda pek bir şansı olmazdı ve dört sezon süremezdi, hele de 3 saate varan dizi süreleriyle!

Şevval Sam Eda Ece

“Yasak Elma”, doğası gereği entrika ve klişeler üzerinden ilerliyor. Ama onu öne çıkaran şey mizahi unsurları ve hiç düşmeyen temposu! Senaristler, esas önemli olanın ünlü oyuncular değil hikaye ve karakterler olduğunu biliyor. Bu sayede, hikayesi bittiği anda başrol oyuncusuna bile elveda diyebiliyorlar! Daha sezon ortasına gelmeden pek çok yeni karakter ve hikayeyle tanışacağınız kaç dizi olabilir?

Şevval Sam Nesrin Cavadzade

Son bölümde yine işler bir anda tersine döndü. Bir süredir iş birliği içinde olan Şahika ve Ender, tekrar birbirine düşman oldu. Ender, Şahika’yı bitirmiş gibi görünse de feci bir son dakika golü yedi! Eee, Şahika bu, kolay pes etmez.

Kaya Geri Döndü

Şevval Sam Barış Kılıç

Şahika’nın son dakika golü sayesinde senaristlerin karakterleri yok etmekten başka şeyler yaptığını da gördük! Dizinin Kaya’sı Barış Kılıç, 85. bölümde diziye veda etmişti. Ama Şahika’nın tek telefonuyla geri döndü! Ender’in eski eşi ve çocuğunun babası olan Kaya, dizideki dengeleri değiştirecek.

Kaya, Ender tam da başka biriyle evlenip zengin olma planları yaparken ortaya çıktı. Bu da gerilimi iyice tırmandırdı. Ama sette Barış Kılıç geri döndüğü için büyük bir neşe hakim!

Şevval Sam Barış Kılıç story

Nesrin Cavadzade de Barış Kılıç’ın geri dönmesine çok sevindi. Ama setle ilgili bir gerçeği de açığa çıkardı!

O Sahne Aslında Böyle Çekilmiş

Nesrin Cavadzade

Malum, “Yasak Elma” karakterlerinin afili giysileri çok meşhur. Her yerlerinden zenginlik akıyor! Oyuncular bütün gün o kıyafetleri taşımakta zorlanıyor olmalı. Nesrin Cavadzade de son paylaşımıyla aslında sette durumun nasıl olduğunu gösterdi!

Nesrin Cavadzade Barış Kılıç

Barış Kılıç’ın gelişini esprili bir dille duyurmak isteyen Nesrin Cavadzade, set sırlarını da açığa vurdu. Meğer, altta eşofman üstte resmi kıyafetle takılan sadece uzaktan çalışan insanlar değilmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz