Müge Anlı Uyarıyor: Evden Kaçma Yaşı 13’e Düştü! Müge Anlı ile Tatlı Sert Yine Kayıp Çocukları Arıyor

Aleyna

ATV

15 Nisan 2021

Müge Anlı Uyarıyor: Evden Kaçma Yaşı 13’e Düştü! Müge Anlı ile Tatlı Sert Yine Kayıp Çocukları Arıyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün maalesef yine kendilerinden haber alınamayan çocuklar var. Kendilerinden haber alınamayan çocukların en küçüğü 8 en büyüğü ise 15 yaşında. İşte iki farklı kaybolma vakası ile Müge Anlı ile Tatlı Sert!

Adana Yüreğir’de 2 Kız Kardeş Kayıp

Müge Anlı

Adana’nın Yüreğir ilçesinde oldukça ilginç bir kaybolma vakası daha yaşandı. Anne ve babaları ayrı olan Pınar ve Nihan kardeşler babaları Ferdi Kaygusuz ile birlikte yaşıyorlar. 13 yaşındaki Pınar ve 8 yaşındaki Nihan bir sabah arkadaşları Cemile’nin evine kahvaltıya gideceğini söyleyerek sabah saat 5 buçuk sularında kardeşi ve arkadaşı ile birlikte evden çıkarlar. O günden beri Pınar ve Nihan kardeşlerden haber alınamıyor.

Komşuları Cansu Hanım Telefon Bağlantısında

Müge anlı

Program esnasında canlı telefon bağlantısına katılan Cansu hanım ise söz konusu kız kardeşlerin yanlarında bir kız çocuğu ile birlikte sabah 5 buçukta kapısını çaldığını söyledi. Çocuklar Cansu hanımdan önce çakmak istemişler sonra da eve girmek istemişler. Ancak komşu Cansu hanım telaşlanıp buna izin vermemiş. Çocuklara yardımcı olmadığı için Müge Anlı’dan da sert bir tepki alan komşu Cansu hanım sonrasında kızların yanına 2 erkek çocuğunun geldiğini gördüğünü söyledi.

İstanbul Şişli’de Evden Kaçan Çocuklar

Diğer bir kaybolma vakası da İstanbul Şişli’de aynı mahallede oturan 13 ve 15 yaşlarındaki Yaren ve Yusuf’tan geldi. Ailelerine sevgili olduklarını söyleyen çocuklar ailelerinin buna izin vermemelerinden dolayı birlikte evden kaçma kararı alarak ortadan kayboldu. İki çocuğun da acılı anneleri çocuklarını bulmak için Müge Anlı’dan yardım isteyerek canlı yayında çocuklarına seslendiler.

Müge Anlı Çocukları Saklayanları Uyardı!

blank

Müge Anlı ayrıca haberi izleyen ve çocukların saklanmalarına yardım eden kişileri yaptıklarının suç olduğu konusunda uyardı. Bu çocuklar 18 yaşından küçük olduğu için yardım etme gerekçesiyle dahi onları saklayanlara “Yaptığınız suç” dedi. Tüm İstanbul emniyeti ve Çocuk Şube ortadan kaybolan çocukları arıyor.   

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz