Maraşlı’yı Çabuk Unuttu! Burak Deniz Son Halini Paylaşınca Takipçileri Şoke Oldu: Eski Halinden Eser Kalmadı

Aleyna

Haberler

24 Temmuz 2021

Maraşlı’yı Çabuk Unuttu! Burak Deniz Son Halini Paylaşınca Takipçileri Şoke Oldu: Eski Halinden Eser Kalmadı

Ünlü oyuncu Burak Deniz, başrol oynadığı “Maraşlı” için değiştirdiği imajı ile çok konuşuldu. Ama yeni dizisi için hazırlanan imajıyla daha da çok konuşulacak gibi duruyor!

Burak Deniz

Burak Deniz, oyunculuk kariyerinde az zamanda çok yol alan isimlerden biri oldu. İlk çıkışını 2015’in star fabrikası dizisi “Tatlı Küçük Yalancılar” ile yapan Burak Deniz, dizi sayesinde tıpkı rol arkadaşları Bensu Soral, Dilan Çiçek Deniz, Büşra Develi ve Melisa Şenolsun gibi bir başrol oyuncusuna dönüştü. “Aşk Laftan Anlamaz” ve “Bizim Hikaye” gibi dizilerle başarısını perçinleyen Burak Deniz, pandemide en çok coşan isimlerden biri oldu!

“Maraşlı” İmajı Çok Konuşuldu

Burak Deniz

“Bizim Hikaye”nin ardından rotayı bambaşka bir yere kıran Burak Deniz, hem dijitalde hem de televizyonda izleyici karşısına çıktı. BluTV’nin olay yaratan dizisi “Yarım Kalan Aşklar” ile çok konuşulan ünlü oyuncu, asıl bombayı “Maraşlı” ile patlattı. “Maraşlı”da yıllarca Özel Kuvvetlerde çalışan ama artık bir sahaf işleten Celal’i canlandıran Burak Deniz, bambaşka bir imajla izleyici karşısına çıktı. Bıyıklı haline gözler yeni alışmıştı ki, dizi bitiverdi! Sonrasında da, hemen yeni projesi başladı.

Görenler Tanıyamadı

Burak Deniz

Dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek, en sevilen filmlerinden “Cahil Periler”i bir mini dizi olarak tekrar çekiyor, hem de Disney+ için! Bu dizide de ilk olarak kendisi gibi İtalya’ya kaptırdığımız Can Yaman’ı oynatmayı düşünse de, son anda Burak Deniz’in çok daha uygun bir seçenek olduğunu düşündü. “Maraşlı” biter bitmez İtalya’nın yolunu tutan ve çekimlere başlayan ünlü oyuncu, hikayeyi İstanbul’a bağlayan Asaf isimli karakteri oynuyor. Çekimlerden artakalan vaktinde Roma’yı dolaşan ve bol bol paylaşım yapan Burak Deniz, yeni imajını da paylaşınca olanlar oldu!

Asaf” diyerek yeni oynadığı karakteri tanıtan Burak Deniz’in son hali, görenleri yine çok şaşırttı. Anlaşılan, bizim de artık binbir surat bir oyuncumuz var!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz