Acun Ilıcalı’dan ve Somer Sivrioğlu’ndan Masterchef All Star Açıklaması Geldi!

Aleyna

Haberler

15 Haziran 2023

Acun Ilıcalı’dan ve Somer Sivrioğlu’ndan Masterchef All Star Açıklaması Geldi!

Geçtiğimiz akşam Masterchef All Star yarışması başladı! Geçen yılların fenomen yarışmacılarının bir araya gelerek en iyisi olduğunu kanıtlayacağı yarışmadaki eksik ise Somer Sivrioğlu’ydu. Ancak gerçek, çok geçmeden oraya çıktı. Geçtiğimiz yıl 20 Mayıs’ta MasterChef’in ünlü şeflerinden Somer Sivrioğlu’nun ‘nun Beşiktaş’ta devraldığı lüks restoranın istinat duvarı çökmüştü. O esnada yoldan geçen Ürdün’lü eski diplomat Ahmet Muhammed Salem Lubbad ve Baha Eddin Ali Hafez Shanableh duvarın altında kalmıştı. Ağır yaralanan yabancı uyruklu vatandaşlardan eski diplomat Ahmet Muhammed Salem Lubbad hayatını kaybetmişti. Dava devam ettiği için Acun Ilıcalı’nın Somer Şef’i istemediği iddia edilmişti. Ancak Acun Ilıcalı ve Somer Sivrioğlu’ndan açıklama gecikmedi.

Masterchef All Star’a Devam Ediyor!

Masterchef’in fragmanı yayınlandıktan sonra Somer Sivrioğlu’nun yokluğu belli olmuş ve seyirciler şaşırmıştı. Pek çok kişi Somer Şef’in programdan ayrıldığını düşünüp üzülmüştü. Bu iddiaların ardından Acun Ilıcalı, “Somer şefim Avusturalya’da biliyorsunuz. Yazın şeflerimize bir ay da olsun ara verebilmek adına çekimleri öne çekmek zorundayız. Yaz sıcağında yani bütün yaz şeflerimin çalışmasını istemiyorum. O izni verebilmek için de çekimleri öne çekmek zorunda kaldık. O sırada Somer şef Avusturalya’da olduğu için sadece ilk bölümde yer almıyor. Sonrasında tabi ki dönecek. Somer şefimizi özledik kollarımızı açtık bekliyoruz” dedi.

Somer Sivrioğlu ise Instagram’dan paylaşım yaparak Masterchef’i evi olarak gördüğünü ve programda yer alacağını söyledi; “İnsanın evi, gönlünün bağlı olduğu yerdir. Napoleon Bonaparte. Tüm gün, ay, yıl çalışsan da, dışarıda binbir türlü zorluklarla, hatta haksızlıklarla boğuşsan da, gurbete gitsen de, geç kalsan da, koşulsuzca kabul edildiğin, kaçtığın, sığındığın yerdir evin. Bekleyenin vardır, sevenin vardır, yuvandır. Evimdeyim @masterchefturkiye #mastercheftürkiyeallstar başlıyor.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz