Acun Ilıcalı’nın Bayram Sürprizi Exxen Ekibine Fazla Mesai Yaptırdı: Kullanıcılar İsyanda

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Acun Ilıcalı’nın Bayram Sürprizi Exxen Ekibine Fazla Mesai Yaptırdı: Kullanıcılar İsyanda

Acun Ilıcalı’ya ait online platform Exxen, bu yılın başında yayın hayatına başladı. Netflix ve BluTv’ye rakip olacağı konuşulan Exxen’den pek de iyi haberler gelmedi.

Acun Ilıcalı’dan Bayram Hediyesi

Exxen de Netflix ve Blutv gibi ücretli hizmet veren bir platform. Reklamlı üyelik ayda 9.90 TL iken ücretsiz üyelik için 19.90 Tl talep eden Exxen’den, Türkiye’ye bayram sürprizi geldi. Exxen, tam kapanma günlerine denk gelen bayram süresince tüm kullanıcılara ücretsiz hizmet verecek.

Hayal Kırıklığı Oldu

Exxen’den gelen 12-13-14-15 Mayıs tarihleri boyunca ücretsiz hizmet vereceği haberi, tüm Türkiye tarafından beğeniyle karşılandı. Ancak 12 Mayıs 00.00’dan itibaren kullanıcıların akın ettiği Exxen, ne yazık ki kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı.

blank

Başrollerini Aleyna Tilki ve Survivor birincisi Cemal Can’ın paylaştığı ‘İşte Bu Benim Masalım’ dizisiyle adını duyuran Exxen’in, Netflix ve BluTv’ye rakip olacağı düşünülüyordu. Ancak durum beklendiği gibi olmadı. Henüz çok yeni bir platform olan Exxen, kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermek konusunda malesef eksik kaldı.

Teknik Ekip Mesai Yaptı

Özellikle ücretsiz izlenebileceği haberinden sonra birçok kullanıcının platforma akın etmesiyle adeta çöküş yaşayan Exxen’in teknik destek ekibi, bayram tatili yerine fazla mesai yaptı.

blank

Kullanıcılardan Exxen’in Instagram sayfasına gelen yorumlar, çalışanlara zor anlar yaşattı. Bir çok kullanıcı sisteme giriş yapamadığından, kampanya kodunu kullanamadığından ya da içeriklere ulaşamadığından yakındı. Kullanıcılardan gelen tüm yorumlara sabırla cevap veren destek ekibi, onları direkt mesaj ile bilgilerini paylaşmaya yönlendirdi.

Kullanıcılardan Tepki Yağdı

Promosyon haberinden önce ücretli olarak Exxen’i kullanan üyeler ise bu habere isyan etti. Boşuna para ödediğini düşünen kullanıcılar, Exxen’in bayram süresince ücretsiz hizmet vermesine ‘Biz enayi miyiz?’ şeklinde tepki gösterdi.

blank

Kampanyadan faydalanarak Exxen’i denemek isteyen yeni kullanıcı sayısı da oldukça fazla. Ancak bu kullanıcılar da üye olamamaktan ve içeriklere ulaşamamaktan şikayetçi. Özellikle merak ettikleri dizileri ve programları izleyemediğini söyleyen kullanıcılar, sık sık destek ekibinden yardım istedi.

blank

Henüz çok yeni olması sebebiyle Netflix ve BluTv kadar kesintisiz hizmet veremeyen Exxen’in yaşadığı aksaklık, kullanıcılar ve denemek isteyenler tarafından sert bir şekilde eleştirildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz