Adeta Tek Başına Yardım Kuruluşu: Müge Anlı Yine Bir Soruna El Attı! Ünlü Sunucu Bakın Şimdi Neye El Attı

Aleyna

ATV

12 Mayıs 2021

Adeta Tek Başına Yardım Kuruluşu: Müge Anlı Yine Bir Soruna El Attı! Ünlü Sunucu Bakın Şimdi Neye El Attı

ATV’nin sabah kuşağı programının sunucusu Müge Anlı kelimenin gerçek anlamıyla gördüğü her soruna tek başına el atmaktan geri durmuyor. Kaybolanları bulan, küsleri barıştıran, tacizcilerin, katillerin peşinde olan Müge Anlı diğer yandan da yaptığı yardımlarla hayranlık toplamaya devam ediyor. İşte ünlü sunucunun el attığı yeni sorun!

Müge Anlı ve Dostları Aşevleri

TeknoGundemi – https://www.teknogundemi.com

ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunan ünlü sunucu programdaki başarılarının yanı sıra toplumsal duyarlılığı ile de dikkatleri üzerine topluyor. Programda birçok kişinin derdine derman olan Müge Anlı bugüne kadar çok sayıda kayıp vakayı çözüme kavuşturmuş, sorunu olan birçok kişiye çare olmuş durumda. Bunların yanı sıra Müge Anlı ülke çapında kurduğu aşevleri ile de gündeme gelmişti. Ünlü sunucunun Aşevi kampanyası çağrısı sonucunda 27 ayrı şehirde toplam 37 aşevi kurulmuş durumda. Şu ana dek 22 milyon 114 bin TL toplamayı başaran Müge Anlı aynı zamanda bir televizyon programının gerçekleştirdiği en büyük bağış kampanyasını da gerçekleştirmiş oldu.

Depremzedelere de El Uzattı

blank

Müge Anlı geçtiğimiz yıl İzmir’de meydana gelen deprem sonrasında da hızlıca kolları sıvayarak bir SMS kampanyası düzenlemişti. İlk olarak depremzedelerin yaralarını sarmak için harekete geçen sunucu, Müge Anlı ve Dostları Aşevi’ni İzmir’e ulaştırdı. Canlı yayında 16 milyon TL para toplayarak depremzedelere ulaştırılmasını sağlayarak yine bir soruna çare olmayı başardı.

Şimdi de Eğitime El Attı

Koronavirüs tedbirleri gereği okulların kapatılmasının ardından online eğitimin başlaması ile birlikte eğitim konusunda da bazı aksaklıklar ortaya çıkmaya başladı. Özellikle evlerinde bilgisayar ya da tablet imkanı bulunmayan yüz binlerce çocuk eğitim olanaklarından yararlanamaz hale geldi. Eğitimde büyük bir fırsat eşitsizliğine neden olan bu durum karşısında Müge anlı yine sessiz kalmadı. Ekonomik durumu iyi olmayan ailelerin çocukları için bir tablet kampanyası başlatan Anlı ve ekibi bugün paketlenen tabletleri teker teker adreslerine ulaştırmaya başladı. Tabletleri alan çocuklarsa yeniden öğretmenlerine ve arkadaşlarına kavuşabilecekleri için çok mutlu oldular.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz