Kuruluş Osman’ın Yıldızı Burak Özçivit Stres Attı! Adrenaline Doymuyor: Bu Görüntüleri İlk Kez Göreceksiniz

Aleyna

Haberler

12 Mayıs 2021

Kuruluş Osman’ın Yıldızı Burak Özçivit Stres Attı! Adrenaline Doymuyor: Bu Görüntüleri İlk Kez Göreceksiniz

Ekranların adrenalin, heyecan ve macera dolu tarih dizilerinden birisi olan Kuruluş Osman’ın başrol oyuncusu Burak Özçivit gerçekten de adrenaline doymuyor. Ünlü oyuncunun Instagram hesabından paylaştığı görüntüler tam da bunun ispatı. Burak Özçivit’in capcanlı ve hayranlık uyandıracak anlarını ilk kez görmeye hazır mısınız?

Obalardan Doğa Maceralarına!

Dizide sürekli at üstünde düşman kovalayan ve fetih peşinde koşan Burak Özçivit bu kez bambaşka görüntülerle takipçilerinin karşısında. Ünlü oyuncu şimdi de NTV ekranlarında yayınlanan “Macerasever” programının sunuculuğunu ve yapımcılığını yapan Orkun Olgar’ın konuğu oluyor. Ünlü isimlerle sürekli maceradan maceraya koşan Olgar’ın Özçivit’le birlikte yaşadıkları maceralar izleyenlere keyifli anlar yaşatacak gibi görünüyor.

Osman Bey Kanoda

burak özçivit macerasever

Bu kez de doğa dostu kimliği ile hayranlarının karşısına çıkacak olan Burak Özçivit bayramda Orkun Olgar ile inanılmaz maceralar deneyimliyor. Terkos’tan yola çıkan ikili UTV ve kano ile yolculuk yapıyor. Bu şekilde İstanbul’un saklı kalan güzelliklerini keşfederek izleyicilere sunan Özçivit ve Olgar mükemmel bir deneyime birlikte imza atıyorlar. Yıllardır sporun ve macera turlarının içinde olan Orkun Olgar ünlü oyuncu Burak Özçivit’i performansı nedeniyle tebrik etmeyi ihmal etmiyor. Ama bu performans Özçivit için beklenmeyen bir performans olmadı sonuç itibariyle. E kolay mı, sette sürekli at sırtında oradan oraya koşturup savaş meydanlarında boy göstermek. Bu da az bir performans istemiyor olsa gerek.

Orkun Olgar Kim?

orkun olgar

“Macerasever” programının sunucu ve yapımcısı olan Orkun Olgar ise hayatı boyunca sporla ilgilenmiş. Spor kariyerine daha 11 yaşında Yeşilyurt Spor Kulübünde başlayan Olgar, 14 yaşında da ilk ulusal turnuvası olan Türkiye Şampiyonasında oynamış. 16 yaşında Amerika’ya giderek Florida Lise Liginde, ABD Ulusal Lise Liginde ve sonrasında Denver Üniversitesi için ABD Ulusal Üniversite Liginde tam sporcu bursu alarak tam 6 yıl müsabık sporcu görevi yapmış. İş hayatına daha 15’lerinde başlayan Olgar, bugün halen Olgar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve gruba ait SPX/Sport Point Extreme Mağazaları’nın CEO’luğunu yürütüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz