Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz’ın Hala “Ilıcalı” Soyadını Kullandığı Ortaya Çıktı! Sosyal Medya Yıkıldı…

Aleyna

Haberler

25 Aralık 2020

Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz’ın Hala “Ilıcalı” Soyadını Kullandığı Ortaya Çıktı! Sosyal Medya Yıkıldı…

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz, kendisine “Zeynep Ilıcalı” denilmesinden pek rahatsız olmuyor gibi! Yılmaz’ın yaptığı hediye paylaşımı kafaları karıştırdı.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın olaylı bir şekilde boşandığı eski eşi Zeynep Yılmaz, bugün kafaları karıştıran bir paylaşım yaptı. Acun Ilıcalı ile tam 13 sene evli kalan Zeynep Yılmaz, Leyla ve Yasemin’in de annesi. Zeynep Yılmaz maalesef acı dolu bir ayrılık süreci yaşadı. Çünkü Acun Ilıcalı onu Şeyma Subaşı ile aldattı! Neyse ki Zeynep Yılmaz geçmişine bir sünger çekip yeni bir hayata başladı. Yani biz öyle düşünüyorduk!

Şaşırtan Hediye Paylaşımı!

Acun Ilıcalı ve Zeynep Yılmaz

Zeynep Yılmaz bugün kendi deyimiyle “problemlerle dolu bir anına” hızır gibi yetişen bir hediyeyi paylaştı. Ancak paylaşımda kimsenin gözden kaçırmayacağı kadar büyük bir sorun vardı!

Zeynep Yılmaz story

Instagram’da bile “Zeynep” adını kullanabilecek kadar şanslı olan bir kadın neden bu isimle story attı acaba? Zaten paylaşımı görenlerin tepkileri de gecikmedi!

Zeynep Yılmaz

Çoğu kişi bunun basit bir reklam ya da teşekkür paylaşımı olmadığını düşünüyor. Doğrusu, her paylaşımını özenle kurgulayan influencer ve ünlü camiasında bunun rastgele bir paylaşım olduğuna inanmak zor!

Beraber Yemek Yemişlerdi!

Acun Ilıcalı Zeynep Yılmaz Şeyma Subaşı

Zeynep Yılmaz, Acun Ilıcalı ve kızlarının arasındaki ilişkiye hiç karışmıyor. Hatta boşanmasına neden olan ve sonrasında da yıldızının hiç barışmadığı Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa’ya da zaman zaman kol kanat geriyor. Bunlar olması gereken davranışlar olsa da, ünlüler dünyasında pek göremediğimiz olgunlukta hareketler!

Acun Ilıcalı

Ancak Zeynep Yılmaz’ın da şaşkınlıkla karşılanan hareketleri var. Örneğin, geçen yaz Acun Ilıcalı, Ilıcalı’nın 30 yaş küçük sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ve Zeynep Yılmaz beraber yemek yedi! Ne gerek vardı ki?

Zeynep Yılmaz

Bu hediye paylaşımı Zeynep Yılmaz’ın ilginç hareketlerine bir yenisini eklemiş oldu. Siz ne düşünüyorsunuz, neden böyle bir paylaşım yapmış olabilir?

Benzer Haberler

Fadime 25 Aralık 2020

Adam daldandala daldan dala konmuş bune genişlik yuh valla

Yorum Yaz