Bu Nasıl İhmal? Ünlü Oyuncu Açelya Elmas Doktorların Hatası Yüzünden Çocuk Sahibi Olamayacak!

Aleyna

Haberler

25 Aralık 2020

Bu Nasıl İhmal? Ünlü Oyuncu Açelya Elmas Doktorların Hatası Yüzünden Çocuk Sahibi Olamayacak!

4 kez kanseri yenen ve 2 kez ilik nakli olan ünlü oyuncu Açelya Elmas, ameliyatları hakkında üzücü bir detayı anlattı. Elmas, artık çocuk sahibi olamayacağını söyledi.

Ünlü oyuncu Açelya Elmas, tam 4 kez kanseri yenmeyi başaran güçlü bir insan. Açelya Elmas’a 2003 yılında lenf kanseri teşhisi kondu. O günden beri kanserle savaşmaya devam eden Elmas, artık kanser hastalarına umut ışığı olacak kadar iyi ve güçlü durumda. Sırrını ise “erken tanı, doğru doktorlar ve yüksek moral” olarak açıklıyor. Her zaman doktorlarının desteğini ve tedavi sürecini anlatan Elmas, bu kez dehşete düşüren bir detay anlattı!

Set Yorgunluğu Sanmış!

Açelya Elmas

Açelya Elmas, ilk kez 2003’te çekilen “Kurşun Yarası” dizisinin setinde kanser belirtilerini hissetmeye başlamış. Dizinin çekimleri dağlarda yapıldığı için öksürük ve yorgunluk gibi rahatsızlıkları set koşullarına bağlamış. Ancak sette bayılınca yapımcı Şükrü Avşar, ünlü oyuncuyu doktora götürmüş ve gerçek ortaya çıkmış. Dizinin diğer oyuncularının, özellikle Bülent İnal ve Nur Sürer’in desteğiyle bu süreci atlatmayı başarmış. Ama en çok da aşk sayesinde kendine geldiğini söylüyor!

Önemli Olan Kan Bağı Değil!

Naz Elmas ve Açelya Elmas

Açelya Elmas’ın bir diğer ünlü oyuncu Naz Elmas’ın kardeşi olduğunu biliyor muydunuz? Açelya Elmas, kardeşinden hatta anne ve babasından hastalığı sırasında yeterli desteği görmediğini söylüyor. Uzun süre hiç görüşmeyen kardeşler, son 3-4 yıldır zaman zaman bir araya geliyor.

Elmas’ı Yıkan İhmal!

Açelya Elmas

Açelya Elmas, Uçankuş TV’de Lerzan Mutlu’ya tedavi süreci hakkında çok önemli açıklamalar yaptı. Elmas, 2003’ten beri durmadan gördüğü kanser tedavilerinin ve iki kez ilik nakli olmasının bir bedeli olduğunu söyledi. Doktorlar tedavi sırasında yumurtalıkları dondurmayı unuttuğu için Elmas artık çocuk sahibi olamayacak!

Açelya Elmas

Çocuk doğurmak hayatın anlamı olmasa da bir ihmal yüzünden doğurganlığını yitirmek acı verici olsa gerek. Ama Açelya Elmas gibi güçlü bir kadın bu durumun da üstesinden gelmiştir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz