Pınar Altuğ’dan Güldüren #TBT Paylaşımı! Hem Türkiye Güzeli Hem de Sunucu…

Aleyna

Haberler

25 Aralık 2020

Pınar Altuğ’dan Güldüren #TBT Paylaşımı! Hem Türkiye Güzeli Hem de Sunucu…

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ takipçilerini gülümseten bir #TBT paylaşımı yaptı. Öğrendik ki, Altuğ’un şansı güzellik yarışmalarından açılmış!

Ünlü oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ’u tanıma şansına güzellik yarışmaları sayesinde ulaştık. “Miss Turkey 1994” yarışmasında birinci olan Pınar Altuğ, ertesi gün tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isimdi! Altuğ’un anlattığına göre, “Güzellik yarışmalarının bir ağırlığı vardı. Herkes izler, ertesi gün de birinci güzeli herkes sokakta parmakla gösterirdi!

Yarışmadan Sonra Yükseldi!

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ’un mankenlik yaparken bir inat uğruna girdiği yarışma ona hayal edemeyeceği olanakların kapısını açtı. Yarışmadan sonra podyumlarda boy göstermeye devam eden Altuğ, bir yandan da sunuculuk yapmaya başladı. Özellikle çıkardığı yemek kitabı ve sunduğu yemek programı onu bir anda “evin kızı” yaptı!

Çocuklar Duymasın

Yemek programındaki başarılı sunumundan sonra da 2002’de fenomen dizi “Çocuklar Duymasın” ve Meltem karakteri geldi. Altuğ, böylece bir kez daha tüm Türkiye’nin parmakla gösterdiği, herkesin sevgilisi bir insan oldu.

Bu Kez Sunucu Oldu!

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ, özel hayatı yüzünden baskı altına girince “Çocuklar Duymasın” dizisinden ayrılmayı seçti. Diziden sonra tekrar oyunculuk yapsa da ilk aşkı sunuculuğa geri döndü. Pek çok yarışmada sunucu olarak gördüğümüz Altuğ, en unutulmaz deneyimini yine bir güzellik yarışmasıyla yaşadı!

2008 senesinde bu kez sunucu olarak “Miss Turkey” ile ekranlara gelen Altuğ, bu özel günü anmadan geçemedi. Takipçilerinin hışmına uğramamak için “Ben 1994’te yarıştım” diye de not düştü. Yine de takipçilerinin çoğu onun 2008’de yarıştığını düşünüp Altuğ’un güzelliğine övgüler yağdırdı. Bu isimlerin arasında ünlü şarkıcı ve makyöz Suzan Kardeş de vardı!

Pınar Altuğ ve kızı

Ne dersiniz, Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan’ın kızları Su da annesinin izinden gidip bir gün Türkiye güzeli seçilir mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz