Acun Ilıcalı’nın Exxen’i Hayal Kırıklığı Oldu: Kullanıcılar Dayanamadı ve Sosyal Medya Hesaplarını Çökertti!

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Acun Ilıcalı’nın Exxen’i Hayal Kırıklığı Oldu: Kullanıcılar Dayanamadı ve Sosyal Medya Hesaplarını Çökertti!

Acun Ilıcalı’nın büyük umutlarla 1 Ocak 2021 tarihinde start verdiği Exxen herkes için hayal kırıklığı olmaya devam ediyor. Neredeyse 6 aydır yayında olan Exxen’in teknik sorunları kullanıcılarına “İllallah” ettirdi. Son çareyi Exxen’in resmi Instagram hesabını çökertmekte buldular! Acun Ilıcalı Exxen’e abone toplamaya çalışsa da; mevcut abonelerini bu gidişle elinde tutamayacak gibi görünüyor.

Acun Ilıcalı’nın Büyük Hayal Kırıklığı!

Acun Ilıcalı’nın 900 milyon TL yatırımla başlattığı Exxen; hem TV8 seyircileri hem de Acun Ilıcalı için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Geçtiğimiz aylarda birçok Youtuberı bünyesine dahil eden ve birbirinden ünlü oyuncularla çekilen yeni nesil diziler üreten Acun Ilıcalı, Exxen için yeterli içerik sayısına ulaşamadı.

acun Ilıcalı Exxen

Zaman zaman yaptığı kampanyalar ve PR çalışmalarıyla başarıya ulaşmaya çalışan Acun Ilıcalı’nın iki ana sorunu vardı. İlki, Exxen’in yayına başladığı ilk günden beri bir türlü çözülmeyen teknik sıkıntıları. İkincisiyse Exxen’in içinde yeterli içeriğin bulunmaması. Hele de az olan içeriklerin yeni bölümleri iki haftada bir yayınlanmaya başlayınca; aylık ücret ödeyen Exxen kullanıcıları kısa süre içinde Exxen içindeki bütün içerikleri tüketmiş oldu.

Acun Ilıcalı Exxen

Exxen’in Teknik Sorunları!

Dışarıdan telifli hiçbir yapım Exxen’e dahil edilmeyince kullanıcılar sıkılıp diğer dijital platformlara kaymaya devam etti. Ancak teknik sıkıntılar Exxen’in belini bükmeye devam ediyor. Acun Medya ekibinin ortaya çıkarttığı Exxen; birçok teknik sıkıntıyı da beraberinde getirdi. Yayınlandığı ilk gün üye olmak ve içerikleri izlemek bile neredeyse imkansızdı! Bu sorunlar kısa sürede çözülmüş olsa da; birçok kullanıcı teknik sorunlar yüzünden Exxen’den kopmaya devam ediyor.

blank

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan Exxen’in Instagram yorumları ise oldukça ilginç. Genellikle teknik sıkıntılardan dem vuran kullanıcılar paralarının karşılığını alamadıklarını iddia ediyor ve şikayetlerini dile getirmekten de çekinmiyor. Ancak bir diğer ilginç nokta ise; Exxen’in Instagram’da 700 bin takipçisi olmasına rağmen; yayınlanan videoların izlenmesinin 20-30 bin civarında kalması! Hal böyle olunca; Exxen’in Instagram takipçileri “bot” mu? diye sorguluyor insanlar!

Benzer Haberler

Ufuk 20 Mayıs 2021

Piyasada ne kadar stajer grafikci varsa topladı işi bilen varmı içerde bi sorun bakalım ucuz etin yahnisi bu kadar olur

Yorum Yaz