Demet Akalın Bu Sefer Bel Altı Vurdu: Milli Değerler Üzerinden Şevval Şahin’e Ağır Cümleler Kurdu!

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Demet Akalın Bu Sefer Bel Altı Vurdu: Milli Değerler Üzerinden Şevval Şahin’e Ağır Cümleler Kurdu!

Demet Akalın’ın sansasyonları ve her konu hakkında bir yorum yapmasının sonu gelmiyor! Her düşündüğünü söylemek zorunda olduğunu zanneden güzel şarkıcı bu defa da 2018 Türkiye güzeli Şevval Şahin’e ağır sözler sarf etmekten kendini alamadı. Hatta Şevval Şahin’in katıldığı bir Youtube kanalında milli marşımızı bilmemesinden dem vurdu!

Şevval Şahin’le Demet Akalın Birbirine Girdi!

Her hafta magazin gündeminin değişmez vazgeçilmezleri arasına girmeyi başaran Demet Akalın; Seren Serengil’den sonra en çok konuşulan isimlerin başında geliyor. Her yaptığı ya da söylediği sözle Türkiye’deki bir grup insanın sinirini bozmayı becerebilen Demet Akalın; sosyal medyadan bol bol linç yiyor. Ancak sosyal medyadan özellikle de Twitter’dan linç yemeye alışkın olan güzel şarkıcı bu linçlere pabuç bırakmıyor ve hayatına bakmaya devam ediyor.

Son olarak gözüne Şevval Şahin’i kestiren Demet Akalın; 2018 Türkiye güzeline fena yüklendi! Geçtiğimiz günlerde Kainat Güzellik Yarışması yapıldı ve kazanan isim Meksikalı Andrea oldu. Andrea’nın birinciliği ülkemizde de yankı bulunca; sosyal medyada göz önünde olan ve zayıflığı yüzünden sık sık eleştirilen Şevval Şahin ile Kainat güzellik kraliçesi karşılaştırılmaya başlandı.

Demet Akalın Belaltı Vurdu!

Demet Akalın da bu karşılaştırılmaya değinmeden duramadı tabii; “Andrea afet, bizimki ise…” diyerek Şevval Şahin’i güzel bulmadığını biraz kaba bir dille belli etti. Ancak Şevval Şahin’den Demet Akalın’a yanıt gecikmedi; “Yıl olmuş 2021 siz hala kadın kıyaslıyorsunuz. Andrea çok güzel ve keşke onun birinciliğinin haberini yapsaydınız böyle boş bir haber olmasaydı. Sonuçta ikimiz de çok ayrı insanlarız ayrı yarışmalarda yer aldık. ‘Balık etli mi, sıfır beden mi güzel?’ Siz şaka mısınız? Gerçekten 20 yıl geriden geliyorsunuz. Demet Akalın umarım bir gün kendinle barışık olursun ve kendini geliştirirsin. Seni izleyen çok genç kız var, yazık.”

blank

Ancak Demet Akalın bu sefer Şevval Şahin’e belaltı vurdu! Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene bir Youtube kanalına katılan Şevval Şahin; İstiklal marşımızı bilmiyordu! Bu konuyu hatırlatan Demet Akalın, Şevval Şahin’e kendince ayar çekmiş oldu; “İstiklal marşını öğren önce Türkiye güzeli olarak mecbursun ya! Güzellik göreceli istediğin kadar ülke gez bu da benim fikrim. Azra Akın gibi dünya güzeli ol başımız üstüne ama önce marş!”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz