Acun Ilıcalı’nın Exxen’ine Dizi Çeken Zafer Algöz: Kendi Dizimi Bile İzlemeye Tahammülüm Yok!

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Acun Ilıcalı’nın Exxen’ine Dizi Çeken Zafer Algöz: Kendi Dizimi Bile İzlemeye Tahammülüm Yok!

Ünlü oyuncu Zafer Algöz, dün Snobmagazin kameralarına yakalandı. Muhabirlerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Algöz, dizi izlemeye tahammülü olmadığını söyledi.

Dizi İzleyemiyorum!

Cem Yılmaz’ın Netflix’te yayınlanacak ilk dijital dizi projesi olan Erşan Kuneri için kolları sıvayan ünlü oyuncu Zafer Algöz, dün Snobmagazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Algöz’e Can Yılmaz ile Youtube’da yayınladığı ‘Burada Olan Burada Kalır’ programında yaptığı ‘dizi izleyemiyorum ‘açıklaması soruldu.

blank

Bu soruya ‘Süre çok uzun’ şeklinde yanıt veren ünlü oyuncu, ‘Kendi dizim bile olsa izleyemiyorum. Akşam 8 de başlayıp gece 12 buçuğa kadar süren bir şeyi izlemek benim için çok yıpratıcı. Sevenler var, 5-6 saat olsa izlerim diyeler var; ama ben tahammül edemiyorum’ şeklinde konuştu.

Çekim Bitmiyor!

blank

Zafer Algöz, muhabirlerden gelen ‘Peki oyuncu olarak oynarken zorlanıyor musunuz?’ sorusuna ise ‘Çekimler bitmiyor ki! Saatlerce, günlerce sürüyor. İnsanlar bir işi yetiştirmek için olağan üstü gayret sarfediyorlar. Dizi yayınlanıyor, ertesi gün unutuluyor ve hayat yeniden başlıyor’ şeklinde yanıtladı.

Film çekimleri 9 ay sürüyor!

blank

Usta oyuncu film çekimlerinin de çok zahmetli olduğuna değindi. Bir filmin yaklaşık 9 ayda vizyona girmeye hazır hale geldiğini söyleyen Zafer Algöz, açıklamasına ‘Ekranda 120 dk oynuyor diye bizim de filmi 2 saatte çektiğimizi düşünüyorlar, ama öyle olmuyor’ şeklinde devam etti.

Hakan Altun’dan Haber Verdi

blank

Hakan Altun ile dostluğu bilinen usta oyuncu Zafer Algöz, ünlü şarkıcının sağlık durumu ile ilgili soruları ‘Durumu gayet iyi. Bu gün hastaneden çıktı, bir süre dinlenecek.’ şeklinde cevapladı. Altun’un Bodrum’a gidip gitmeyeceği ile ilgili sorulara da ‘Zannetmiyorum. Bir süre İstanbul’da dinlenecektir.’ yanıtını verdi.

Erşan Kuneri İçin Tarih Verdi!

blank

Tam kapanma döneminde çalışmaya devam edeceklerini açıklayan Zafer Algöz, Erşan Kuneri için tarih verdi. Kapanma sebebiyle 1-2 hafta gecikme yaşayacaklarını belirten oyuncu, çekimlerin Eylül ayında tamamlanacağını ve Erşan Kuneri’nin 2022 yılının Ocak ayında Netflix ekranlarında yayınlanmaya başlayacağını açıkladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz