Alişan Tam Kapanmanın İlk Günü İsyan Etti! Paylaştığı Video Durumun Ciddiyetini Gösteriyor

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Alişan Tam Kapanmanın İlk Günü İsyan Etti! Paylaştığı Video Durumun Ciddiyetini Gösteriyor

Tüm Türkiye kendini 17 günlük tam kapanmaya hazırlarken Alişan’dan dikkat çekici bir paylaşım geldi. Kapanmanın ilk günü olmasına rağmen tıklım tıkış bir yolla karşılaşan Alişan, Instagram’dan isyan etti.

alişan

Tüm dünya yaklaşık bir senedir büyük bir pandemiyle mücadele ediyor. Virüsün mutasyona uğraması ve yeni varyantlarından dolayı daha da tehlikeli bir hal almasından dolayı durum iyice ciddileşmeye başladı. Türkiye’de de vakaların ve virüsten dolayı hayatını kaybedenlerin sayısı artınca tam kapanma için harekete geçildi. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nde alınan kararla tüm Türkiye 29 Nisan Pazartesi saat 19:00’dan 17 Mayıs 05:00’a kadar tam kapanma dönemine girdi.

Tam Kapanmanın İlk Günü Ama…

Kapanmanın ilk gününde yıldız isim Alişan’dan dikkat çeken bir Instagram hikayesi geldi. Yayına giden Alişan, tam kapanma olmasına rağmen oldukça kalabalık bir yolla karşılaştı. İlk günden böyle bir manzarayla karşılaşan ünlü sunucu, gördüklerine isyan ederek trafikten dolayı yolu değiştirmek zorunda kaldığını dile getirdi.

Aşklarıyla Herkesi Büyülüyorlar

İkinci çocuklarını da kucaklarına alan Alişan ve Buse Varol çifti mutlu yuvaları ve birbirlerine olan aşklarıyla adeta tüm Instagram’ı büyülüyor. İki çocukları ile birlikte mutluluklarını büyüten ünlü çiftin birbirlerine aşkla baktıkları o fotoğraf çok konuşulmuştu. Eşi ile bakıştıkları bir pozu Instagram hesabından paylaşan Alişan “Her şey aşktan” diye not ekleyerek karısına olan sevgisini dile getirmişti. Bu aşk ilanına kayıtsız kalamayan Buse Varol ise “Sevgilim” yorumu ile Alişan’a karşılık verdi.

Sıcak yuvalarını Instagram’da paylaşmaktan çekinmeyen Alişan’dan geçtiğimiz günlerde kalpleri eriten bir paylaşım gelmişti. Alişan “Babasını işe uğurluyor” diye not ekleyerek kızı Eliz ile kameranın karşısına geçmişti. Saatler içinde binlerce beğeni alan o baba-kız paylaşımına “Maşallah” yorumları yağdı. Sosyal medya ise o fotoğrafla birlikte Eliz’i annesi Buse Varol’a benzetti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz