Bir Zamanlar Çukurova’da Set Aşkı Gerçek mi Oldu? Furkan Palalı ve Melike İpek Yalova Hakkında Yeni İddia

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Bir Zamanlar Çukurova’da Set Aşkı Gerçek mi Oldu? Furkan Palalı ve Melike İpek Yalova Hakkında Yeni İddia

Bir Zamanlar Çukurova’nın sevilen oyuncuları Furkan Palalı ve Melike İpek Yalova’nın aşk yaşadıkları konuşuluyordu. Furkan Palalı’dan gelen bir paylaşım herkesin kafasını iyice karıştırdı.

bir zamanlar çukurova-furkan palalı-melike ipek yalova

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova son zamanların en sevilen dizisi. Reytinglerdeki tahtını kimselere kaptırmayan fenomen dizi birbirinden heyecanlı bölümleriyle tüm Türkiye’yi adeta ekranlara kilitliyor. Başrollerinde Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Melike İpek Yalova gibi isimlerin olduğu sevilen dizi setinde aşk rüzgarları estiği söyleniyor.

bir zamanlar çukurova-furkan palalı-melike ipek yalova

Dizide Fikret Fekeli ve Müjgan adlı birbirine aşık iki karaktere hayat veren Furkan Palalı ve Melike İpek Yalova’nın gerçek hayatta da aşka düştüğü söyleniyor. Dizide uyumlu kimyaları ve kusursuz enerjileri ile dikkatleri üzerine çeken dizi çifti hakkındaki dedikodular aldı başını gitti.

“İyi ki Doğdun Canım Partnerim”

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den sonra bir dizi aşkının da gerçeğe dönüştüğü söyleniyor. Birsen Altuntaş’ın paylaşımına göre senaryo gereği birbirlerini tutkulu bir aşk besleyen iki karaktere hayat veren Furkan Palalı ve Melike İpek Yalova’nın gerçek hayatta da birbirlerine karşı boş olmadığı konuşuluyormuş. Beraberlik yaşadıkları iddia edilen ikiliden henüz bu iddilarla ilgili bir açıklama gelmedi. Ancak Furkan Palalı’dan gelen bir doğum günü paylaşımı kafaları iyice karıştırdı.

bir zamanlar çukurova-furkan palalı-melike ipek yalova

Furkan Palalı yeni yaşına giren rol arkadaşı Melike İpek Yalova’nın doğum gününü Instagram hikayesinde yaptığı bir paylaşımla kutladı. Yakışıklı oyuncu, rol arkadaşı ile çektiği o fotoğrafı “İyi ki doğdun canım partnerim” notuyla paylaştı. Melike İpek Yazıcı ise bu paylaşıma tepkisiz kalmadı tabii. Güzel oyuncu, Furkan Palalı’dan gelen paylaşımı kendi Instagram hikayesinde paylaştı. İddialar doğru mu bilmiyoruz ama biz bu ikiliyi birbirine epey yakıştırdık.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz