Ezgi Mola Masumlar Apartmanı Setine “Ağırlığını Koydu”: Arkadaşlar Yeter Artık!

Aleyna

Haberler

30 Nisan 2021

Ezgi Mola Masumlar Apartmanı Setine “Ağırlığını Koydu”: Arkadaşlar Yeter Artık!

TRT’nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın yıldızı Ezgi Mola’dan dikkat çekici bir paylaşım geldi. Ezgi Mola, Instagram hikayesinde tüm Masumlar Apartmanı setine isyan etti.

masumlar apartmanı-ezgi mola

Masumlar Apartmanı bu sezonun en sevilen projelerinden. Çarpıcı konusu ve başarılı kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken dizi, gerçek bir hayat hikayesini konu ediniyor. Başladığı ilk günden beri reyting listelerini darmadağın eden Masumlar Apartmanı’nın başrollerinde ise Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi isimler var.

“Sette Bir Ağırlığım Vardır Çekinirler Benden”

Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından olan Ezgi Mola’dan olay yaratacak bir paylaşım geldi. Ezgi Mola, sohbet eden set arkadaşlarına esprili bir şekilde çıkıştı. “Arkadaşlar hadi artık ya sessiz! yeter abi goygoy yapılıyor.” diyerek setten bir video paylaştı. O videoya “Sette bir ağırlığım vardır çekinirler benden” notu ekleyen Ezgi Mola’nın setteki eğlenceli halleri sosyal medyada olay oldu.

O Söz Ezgi Mola’yı Çok Etkiledi

Candaş Tolga Işık’ın programına konuk alan Masumlar Apartmanı’nın oyuncularının açıklamaları herkesi çok şaşırtmıştı. Safiye karakteri hakkında konuşan Ezgi Mola, dizideki karakterlere benzer rahatsızlıklar yaşayan çok insan olduğunu dile getirdi. Ezgi Mola dizi başladığından beri böyle insanlardan mesaj aldığını üzülerek belirtti. Dizinin insanlara yalnız olmadıklarını gösterdiğini söyleyen Ezgi Mola, çekimdeki bir anısını anlattı. Mola, Safiye’nin ilk defa dışarıya çıktığı sahneler çekilirken birinin yanına gelip “12 yıldır buradan dışarı adım atmadım” dediğini anlattı. Ezgi Mola ise o beyin anlattıklarından çok etkilendiğini dile getiriyor.

masumlar apartmanı-ezgi mola

Kendisinin de bir zamanlar temizlik ile ilgili takıntıları olduğunu söyleyen Mola, Safiye karakterini hazırlamak için uzmanlardan destek almış. Psikolojiye zaten ilgili olduğunu dile getiren ünlü oyuncu, karakterine sıkı bir şekilde hazırlandığını dile getiriyor. Oyunculuğu ile dikkat çeken Ezgi Mola, her işinde yeteneğiyle dikkat çekmeyi başarıyor açıkcası.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz