Bensu Soral ve Kubilay Aka’lı Cam Tavanlar Setinden Şaşırtan Görüntüler: Dizi Seti mi Survivor mı?

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Bensu Soral ve Kubilay Aka’lı Cam Tavanlar Setinden Şaşırtan Görüntüler: Dizi Seti mi Survivor mı?

Show Tv’nin sevilen dizisi Cam Tavanlar’ın başrol oyuncuları Bensu Soral ve Kubilay Aka, sette zor anlar yaşıyor. İki ünlü ismin sosyal medya hesabına yansıyan görüntüler “Orası dizi seti mi Survivor mı?” sorusunu sorduruyor.

Cam Tavanlar Geç Geldi Fakat Güzel Geldi

Cam Tavanlar, yaz sezonunun başlamasıyla birlikte hayatımıza girdi. Her ne kadar yaz dizisi tadında başlasa da tüm sezon keyifle izlenebilecek kadar çok beğenildi. Farklı konusu ile gönülleri fetheden Cam Tavanlar reyting listelerinin zirvesini ele geçirdi.

blank

Özellikle de Bensu Soral’ın hayat verdiği Leyla Karakteri, çok benimsendi. Güçlü ve çalışkan bir kadın olan Leyla’nın bu halleri, izleyenleri bir hayli etkiledi. Kubilay Aka’nın canlandırdığı Cem karakteri ise başta antipatik görünse de aslında Leyla’dan farkı olmadığı anlaşıldı.

Bensu Soral ve Kubilay Aka Yakın Takipte

blank

Dizi ve karakterler bu kadar beğenilince, başrol oyuncuları Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın sosyal medya hesapları hayranları tarafından yakın takibe alındı. Özellikle setten paylaştıkları görüntüler izleyenleri zaman zaman güldürdü, zaman zaman etkiledi.

Set mi Issız Ada mı?

blank

Dün Bensu Soral ve Kubilay Aka sosyal medya hesaplarında sette olduklarını belirterek bir kamp ateşi görüntüsü paylaştı. Ateşte pişen sucuklar ağızları sulandırsa da o görüntüler “Burası Cam Tavanlar seti mi yoksa Survivor mı?” sorusunu sordurdu.

blank

Bensu Soral için İlk Değildi

blank

Bu özellikle de Bensu Soral’ın ilk zorlukla mücadelesi değildi. Daha önce sabahın 5’inde çekimde olduğunu belirten güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde de ekmek arası börek yerken ekip arkadaşının objektifine yakalanmıştı. O görüntüler, bizim beğenerek izlediğimiz dizilerin aslında birçok zorlukla çekildiğini gözler önüne sermişti.

blank

Bize zor görünen bu şartlara rağmen oyuncular yaptıkları işten oldukça mutlu görünüyor. Onların bu mutlulukları diziye yansıyınca da bize izlemesi keyifli anlar doğuyor. Umuyoruz ki Bensu Soral ve Kubilay Aka gibi tüm oyuncuların çekim şartları iyileşir. Geç saatlere kadar aç susuz çalışmak, hiç kimse için kolay değil.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz