Anne-Kız Olduklarına Çok Şaşıracaksınız! Demet Özdemir, Neslihan Atagül, Melis Sezen, Fahriye Evcen’in Özel Görüntüleri

Aleyna

Haberler

9 Temmuz 2021

Anne-Kız Olduklarına Çok Şaşıracaksınız! Demet Özdemir, Neslihan Atagül, Melis Sezen, Fahriye Evcen’in Özel Görüntüleri

Fahriye Evcen, Hilal Altınbilek, Melis Sezen, Demet Özdemir… Türkiye’nin en sevilen oyuncularının anneleri ile olan benzerlikleri sizleri şaşkına uğratacak. Bakın o isimler güzelliklerini ve yeteneklerini kimlerden almış.

Onlar Türkiye’nin en popüler isimleri… Ekranlarda gördüğümüz ve izlemeye doyamadığımız ünlü isimler kariyerleri kadar özel hayatları ile de ilgi çekmiş özellikle aile hayatları çok merak edilmişti. İzlemeye doyamadığımız ve güzelliklerini kimlerden aldığını merak ettiğimiz yıldızların anneleri ile fotoğraflarını paylaşan Magazingastesi adlı Instagram hesabının paylaşımlarını sizler için derledik.

Fahriye Evcen ve Annesi

fahriye evcen

Tartışmasız Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olan Fahriye Evcen’in güzelliğini kimden aldığını sonunda öğrendik. Özellikle gözleri ve kaşları ile hepimizi büyüleyen ünlü isim annesine gerçekten benziyor. Uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Fahriye Evcen yeni projesinde yine hepimizi ekranlara kilitleyecek gibi duruyor.

Hilal Altınbilek ve Annesi

hilal altınbilek

Karagül, Hayatımın Aşkı gibi yapımlarda izlediğimiz Hilal Altınbilek bir süredir Bir Zamanlar Çukurova’daki başarılı performansı ile adeta fırtınalar estiriyor. Yeteneği ve duru güzelliği ile göz dolduran Altınbilek’in annesi de en az onun kadar güzel.

Melis Sezen ve Annesi

melis sezen

Leke, Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah İnci, Ya İstiklal Ya Ölüm gibi yapımlarda hepimizin kalbinde taht kuran ünlü oyuncu, Sadakatsiz’deki performansı ile de en çok konuşulan kadın oyunculardan biri haline geldi. Sadakatsiz’deki rolünün aksine samimi hareketleri ile dikkat çeken Sezen’in güzel gülümsemesini annesinden aldığı çok belli.

Demet Özdemir ve Annesi

demet özdemir

Farklı aurası ve çekiciliği ile ekranların aranan yüzlerinden olan Demet Özdemir hem kariyeri hem de Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşktan dolayı parmak ısırtıyor. Güzel oyuncunun çarpıcı karizması ise gördüğünüz gibi annesinden geliyor.

Neslihan Atagül ve Annesi

neslihan atagül

Fatih Harbiye, Kara Sevda, Senden Bana Kalan gibi projelerden tanıdığımız ve en son Sefirin Kızı’nda izlediğimiz Neslihan Atagül doğal güzelliği ile en çok beğenilen kadın oyunculardan biri. Neslihan Atagül’ün annesi de adeta Yeşilçam filmlerinden fırlamış bir yıldız gibi gözüküyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz