Acun Ilıcalı’nın Kızları “Şarj” Yüzünden Birbirine Girince Anneleri Zeynep Yılmaz’dan Yanıt Gecikmedi!

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Acun Ilıcalı’nın Kızları “Şarj” Yüzünden Birbirine Girince Anneleri Zeynep Yılmaz’dan Yanıt Gecikmedi!

Acun Ilıcalı’nın kızları Leyla ve Yasemin geçtiğimiz günlerde Tiktok’ta canlı yayındayken şarj yüzünden birbirine girdi! Canlı yayını izleyen kişilerin şahit olduğu bu anlar sosyal medyada büyük tepki topladı. Pek çok kişi bu canlı yayın anlarına karşı şaşkınlığını gizleyemezken Leyla ve Yasemin’in anneleri Zeynep Yılmaz’dan bugün açıklama geldi. Acun Ilıcalı’nın eski eşi kızlarını savunmayı ihmal etmedi.

Kızlar Şarj İçin Kavgaya Tutuştu!

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı’nın ilişkileri oldukça karmaşık. Bizler Acun Ilıcalı’nın genellikle Şeyma Subaşı ile birlikte olduğunu zamanları biliyoruz ancak ünlü yapımcının Şeyma Subaşı’dan önce evlilikleri vardı! Hatta Acun Ilıcalı, Yasemin ve Leyla’nın annesi Zeynep Yılmaz’la evliyken Şeyma Subaşı ile birlikte olmaya başlayınca Instagram güzelimiz “metres” olarak anılmaya başlandı.

2003 yılında nikah masasına oturan Zeynep Yılmaz ve Acun Ilıcalı’nın bu evlilikten Yasemin ve Leyla isimli iki kız çocuğu var. Evlilikleri esnasında yıllar içinde zengin bir medya patronuna dönüşen Acun Ilıcalı; “Var mısın Yok musun?” yarışması döneminden itibaren Şeyma Subaşı’yla birlikte olmaya başladı. Zeynep Yılmaz ve Acun Ilıcalı ise 2016 yılında olaylı bir şekilde boşandı. Hatta bu boşanmanın ardından Şeyma’nın “Boşandılar” storysi sosyal medyada olay olmuştu!

blank

Zeynep Yılmaz Kızlarını Korudu!

Boşanmanın ardından ise kendisine mimarlık ofisi açan Zeynep Yılmaz, kızları Leyla ve Yasemin’le birlikte hayatına devam ediyor. Acun Ilıcalı’dan ise aylık 150 bin TL nafaka alıyor. Kızlarıyla sık sık Instagram hesabından pozlar vermeyi ihmal etmeyen Zeynep Yılmaz, bugün yine kızlarını korumayı ihmal etmedi! Tiktok’ta canlı yayın açan Leyla ve Yasemin, bu sırada şarj aleti yüzünden kavga edince ortalık karıştı. İki kardeşin kavgası sosyal medyada olay oldu.

Anneleri Zeynep Yılmaz’dan ise jet bir paylaşım geldi ve kızlarını korumaktan geri durmadı! Kardeşler arasında yaşanıyor tabii bu tip durumlar.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz