İskender Çiçek’e Kin Kusuyor: Bu Cümlelere Çok Şaşıracaksınız! Hak Yerini Buluyor: Alev Alev Final Fragmanı

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

İskender Çiçek’e Kin Kusuyor: Bu Cümlelere Çok Şaşıracaksınız! Hak Yerini Buluyor: Alev Alev Final Fragmanı

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev’de final geldi çattı. 27 bölüm boyunca beğenilerek izlenen dizi 28. bölümü ile müthiş bir finale imza atıyor. Hesaplaşmaların ve mutlu sonların iç içe geçtiği final bölümü perşembe akşamı izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Alev Alev, karakterleri çok farklı olan 3 kadının yollarının kesişmesini konu alıyor. Bir davet esnasında tarihi sarnıçta çıkan yangın sonucu eşinden şiddet gören ve bunu kanıtlayamayan Cemre’nin kaçış planı kolaylaşıyor. Öldüğünü düşündürerek yepyeni bir hayata başlayabileceğini sanan Cemre’nin yanıldığını anlaması çok uzun sürmüyor. Varlıklı bir ailenin avukat kızı Rüya ise herşeyini kaybederek hayata sıfırdan başlıyor. Yeni bir aşkla motive olan Rüya, en yakın arkadaşı Çiçek’in yangında öldüğünü düşünürken, bir süre sonra acı gerçekle karşılaşıyor. Çiçek yangından ağır yaralı olarak kurtuluyor. Hayatı alt üst olsa da yeni hayatına kısa sürede adapte oluyor.

27. Bölümde Ne Oldu?

blank

Yaşadığı ortaya çıkan Çelebi, yurt dışına kaçmak için her yolu denedi. Ömer onu yakalamak için uğraşırken hiç beklemediği İskender’den destek gördü. Cemre hastaneye kaldırılan sevgilisi Ozan’ın yanına gitti ve Seher’in öfkesi ile yüzleşti. Çelebi’den korktuğu için mahalleye dönmeye cesaret edemeyen Cemre, basın mensuplarının önünde isyan etti. Tomris ve ekibi elerinden gelen tüm çabayı göstererek, Ozan’ı hayata döndürdü.

28. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Seher sonunda Cemre ve Ozan’ın aşkını kabullenerek Cemreye yaklaşıyor. Ömer baba olacağını öğrenip havalara uçuyor. İskender Çiçek’e yemek yemeyi teklif ediyor. Ancak Çiçek onun bu davetini, yaptıklarını itiraf ettirmek için değerlendiriyor. Çiçek’in içinde hak yerini buluyor.

Yayınlanan önizleme videosunda ise, Çiçek’in yaptığından pişman olup İskender’i ziyaret ettiği görülüyor. Çiçek her ne kadar aşkını ve hislerini anlatmaya çalışsa da İskender ona kin kusuyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz