Londra’da Şube Açmayı Planlayan Selin Ciğerci’nin İngilizce ile İmtihanı! Hayaller Londra Hayatlar…

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Londra’da Şube Açmayı Planlayan Selin Ciğerci’nin İngilizce ile İmtihanı! Hayaller Londra Hayatlar…

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci Lodra’dan güzel haberler verdi. Londra’yı çok beğenen ve orada kendi kozmetik markasına ait bir şube açmayı planlayan Ciğerci ne yazık ki İngilizce’den geçemedi.

Zorlukların Üstesinden Geldi

Bir zamanlar Asuman Kruse’nin sunduğu Wipe Out isimli yarışmaya katılarak Bebek Okan lakabı ile ünlenen Selin Ciğerci, hayatında ve kariyerinde öyle bir noktaya geldi ki, duyanların dudağı uçukladı. Yaklaşık 4 yıl önce cinsiyet değştirme ameliyatı geçirerek Selin Ciğerci ismini alan namı diğer Bebek Okan, yaşadığı zorlukları bir bir atlatarak herkesin imrendiği bir noktaya ulaştı.

Evden Kovuldu Yine de Pes Etmedi

blank

Cinsel kimliğini açıklamasının ardından babasının’Evin bereketini kaçırıyorsun’ diyerek evden kovduğu Selin Ciğerci, o dönem Taksimde yaşayan transeksüel arkadaşlarının yanına yerleşti. O süreçte taksicilikten tezgatarlığa kadar birçok iş yapan Ciğerci, sonradan sosyal medya fenomenliğinden şarkıcılığa kadar yükselen bir yol izledi.

Adeta Sıçrayış Yaşadı

blank

Eski futbolcu Gökhan Çıra ile yaşadığı aşk adeta sansasyon yaratan Ciğerci, Çıra ile 5 yıl süren ilişkisinin ardından dünyaevine girdi. Duygusal anlamda hayatını yoluna koyan Selin Ciğerci’nin kariyer anlamında yaptığı sıçrayış, birçok kadın girişimci ve girişimci adayı için örnek teşkil etti.

Londra’dan Güzel Haber Verdi

blank

Kendisine ait Selin Beauty isimli kozmetik markasını ve güzellik merkezini kurarak şubeleştiren Ciğerci’den yepyeni bir hamle geldi. Piyasa araştırması için Gökhan Çıra ile birlikte Londra’ya uçan Selin Ciğerci yeni bir şube haberi verdi. Ancak bir problem vardı; Selin Ciğerci İngilizce ile olan imtihanını veremedi!

İngilizce Sınavını Geçemedi

Bir mekanın çıkışında karşılaştığı iki ingiliz ile ‘How are you’dan başka diyalog kuramayan Ciğerci, bir bisikletin arkasında yer alan İngilizce yazıyı da anlamakta güçlük çekti. Ne yazdığını eşi Gökhan Çıra’ya sorarak öğrenen Ciğerci’nin Londrada açacağı şube ile ilgili iletişimleri nasıl kuracağı takipçiler tarafından merak edildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz