Arkadaşına Öyle Bir Nispet Yaptı ki! Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’a Yurt Dışından Gelen Çiçekler Olay Oldu

Aleyna

Haberler

26 Mayıs 2021

Arkadaşına Öyle Bir Nispet Yaptı ki! Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah’a Yurt Dışından Gelen Çiçekler Olay Oldu

Masumlar Apartmanında canlandırdığı İnci karakteri ile izleyenleri kendine hayran bırakan Farah Zeynep Abdullah’ın fanları, ünlü oyuncuyu sevgi selinde boğuyor. Abdullah’ın gördüğü ilgi özellikle de set arkadaşı Esra Ruşan’ı kıskançlıktan çatlatıyor.

Başarısı Dillere Destan Oldu

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde canlandırdığı Aylin karakteri ile hayatımıza giren Farah Zeynep Abdullah, o günden bu güne hiç gündemden düşmedi. Oyunculuğu, yeteneği ve başarısı dillere destan olan güzel oyuncuya dizinin ardından üst üste teklifler yağmaya başladı.

blank

Farah Zeynep Abdullah, Öyle Bir Geçer Zaman Ki’den sonra birçok projede yer aldı. Unutursam fısılda filmindeki Ayperi rolü ile oyunculuğunu adeta konuşturan ünlü oyuncu, bu proje ile birlikte sesinin güzelliğini de ortaya koydu. Hemen ardından Bizim İçin Şampiyon filminden aldığı teklifi kabul eden Farah Zeynep Abdullah, filmi izleyenleri adeta göz yaşına boğdu.

Cem Yılmaz’ın Radarına Takıldı!

blank

Farah Zeynep Abdullah’ın olağan üstü oyunculuğu elbette Cem Yılmaz’ın gözünden kaçmadı.Güzel oyuncu, büyük bir hevesle beklenen Arif V 216 filminde Ajda Pekkan’ın gençliğini canlandırdı. Hem sesi, hem oyunculuğu, hem de güzelliğiyle izleyenleri büyüleyen Farah Zeynep Abdullah, şu sıralar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlanan Masumlar Apartmanı’nda fırtınalar estiriyor.

Sete Çiçekler Yağıyor

blank

Başrolleri Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Ezgi Mola ile paylaşan Farah Zeynep Abdullah’ın ünü öyle yayıldı ki, her gün hayranlarından çiçek alıyor. Hatta bu çiçelerin arasında Arap hayranlarından gelenler bile var!

blank

Kıskananları Çatlatıyor

blank

Abdullah’ın aldığı çiçekler, rol arkadaşı Esra Ruşan tarafından oldukça kıskanılıyor. Farah Zeynep Abdullah, sosyal medya paylaşımlarında bütün çiçeklerin ona geldiğinden dert yanan Esra Ruşan’ı aldığı çiçeklerin fotoğraflarında etiketleyerek adeta çatlatıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz