Seni Çok Bekledim’in Ayliz’i İrem Helvacıoğlu Estetiğe Karşı Değilim Dedi, Çenesini Genişletti!

Demet Gümüş

Haberler

10 Şubat 2021

Seni Çok Bekledim’in Ayliz’i İrem Helvacıoğlu Estetiğe Karşı Değilim Dedi, Çenesini Genişletti!

Seni Çok Bekledim dizisinde Özcan Deniz’le başrolü paylaşan güzel oyuncu yaptığı açıklamaların ardından hızla estetik yaptırdı. Ünlüler dünyasında herkes çene uzatma ameliyatı yaptırırken Helvacıoğlu, tersine gitti.

Botoks Yaptırdığını Açıkladı

Sen Anlat Karadeniz dizisi ile kariyer basamaklarını hızla çıkan İrem Helvacıoğlu, popülerliğini de hızla artırıyor. Özcan Deniz’le Seni Çok Bekledim dizisinde başrol oynayan Helvacıoğlu, güzelliğiyle de göz dolduran bir isim. Güzel oyuncu, geçtiğimiz aylarda botoks yaptırdığını açıklamıştı.

blank

Botoks yaptırmanın yanlış anlaşıldığını düşünen Helvacıoğlu, “Botoks ilk çıktığı zamanlarda kırışıklıkları açmak amacıyla yapıldığı düşünüldü ama daha sonra botoksun çizgilerin yerleşmemesi için bir önlem olduğu söylendi. Bunun önlemini almak varken, neden ona bırakayım.” açıklamasında bulundu.

“Radikal Değişikliklere Karşıyım”

blank

Verdiği açıklamalarla botoksa karşı olmadığını ve düzenli olarak botoks yaptırdığını söyleyen Helvacıoğlu, estetik sorularına da cevap verdi. Estetik yaptırılmasına da karşı olmadığını belirten güzel oyuncu, “Radikal değişimlere karşıyım.” diyerek büyük operasyonlara sıcak bakmadığını söyledi.

Herkes Mersin’e, İrem Tersine

blank

Estetik ameliyatlarına değil ama vücutta yapılan radikal değişimlere karşıyım diyen Helvacıoğlu, geçirdiği operasyonla çok konuşuldu. Avrupai yüz hatlarının moda olduğu ve herkesin koşa koşa çene sivriltme ameliyatı olduğu bu dönemde, Helvacıoğlu geçirdiği estetik operasyonla dikkatleri çekti. İrem Helvacıoğlu, herkesin aksine çene genişletme ameliyatı oldu.

Fotoğraf Estetiği Ele Verdi

blank

Behzat Ç. ve Muhteşem Yüzyıl dizileri ile yıldızı parlamaya başlayan İrem Helvacıoğlu’nun güzelliğinde büyük değişimler yok aslında. Televizyon dünyasına ilk katıldığı hali de çok güzel, şimdiki hali de. Ancak paylaşılan bir fotoğrafta Helvacıoğlu’nun yaşadığı değişim de gözlerden kaçmadı. Ameliyatla çenesini genişleten güzel oyuncu, herkesten farklı bir ameliyata da imza atmış oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz