Acun Ilıcalı’nın Torunu Begüm’ün Yeni Fotoğrafı Ortaya Çıktı: Banu Ilıcalı’nın Kızı Teyzesine Çok Benziyor!

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Acun Ilıcalı’nın Torunu Begüm’ün Yeni Fotoğrafı Ortaya Çıktı: Banu Ilıcalı’nın Kızı Teyzesine Çok Benziyor!

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın en büyük kızı Banu Ilıcalı geçtiğimiz aylarda kızını kucağına alarak anne oldu. Magazinden uzak bir hayat süren Banu Ilıcalı, Instagram hesabını da gizli kullanıyor.

Banu Ilıcalı ve Efe Ceyhun

Acun Ilıcalı’nın Babalığı!

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’nın geçmişten beri birçok ilişkisi var. Toplamda 3 kere nikah masasına oturan Acun Ilıcalı’nın ilk eşi, Selda Başbuğ. 1988 yılında evlenen çiftimizin bir de Banu isminde bir kızı var, şimdiler de 31 yaşında olan Banu Ilıcalı; Acun Ilıcalı’nın en büyük ve en sevdiği kızı!

Acun Ilıcalı ve Banu Ilıcalı

Babası Acun Ilıcalı’nın şirketi Acun Medya’da çalışan Banu Ilıcalı; 2016 yılında hayatını Efe Ceyhun ile birleştirdi. Hatta o dönem düğüne Şeyma Subaşı’nın da katılması birçok kişiyi şaşırtmıştı! Acun Ilıcalı’nın eski eşi Selda Başbuğ ile dost kaldığını ve düğünde de oldukça iyi anlaştıklarını görmüştük.

Acun Ilıcalı ve Banu Ilıcalı

3 farklı eşinden toplamda 4 kız çocuğu olan Acun Ilıcalı, çocuklarının hiçbirini birbirinden ayırt etmiyor. Farklı annelerden dünyaya gelseler de; birbirlerini çok seven kardeşler oldukça iyi anlaşıyor. Acun Ilıcalı da her boş vaktinde kızlarıyla vakit geçirmeyi çok seviyor. Özellikle kızlarının hayallerini gerçekleştirmeyi görev haline getiren Acun Ilıcalı; bildiğiniz gibi Exxen’de yayınlanan Sihirli Annem dizisini en küçük kızı Melisa için çekmeye başlamıştı.

Acun Ilıcalı ve Banu Ilıcalı

Begüm Melisa’ya Benziyor!

Kızlarının isteklerini yerine getirmek için elinden geleni yapan Acun Ilıcalı; geçtiğimiz yıllarda “Var mısın Yok musun” yarışmasına en büyük kızı Banu’nun hayranı olduğu Christina Aguilera’yı getirmiş ve kızıyla tanışmasını sağlamış. Acun Ilıcalı’nın kızı olmak varmış bu dünyada!

blank

Ayrıca kızı Banu sayesinde ilk kez dede olan Acun Ilıcalı’nın torunu Begüm’ün yüzünü geçtiğimiz aylarda görmüştük! Bugün ise Banu Ilıcalı’dan aile fotoğrafı geldi. Kızı ve eşiyle bir fotoğraf paylaşan Banu Ilıcalı’nın 8 aylık kızı Begüm’ün tatlılığına kalbimizi bıraktık!

Kısa sürede sosyal medyada yayılan fotoğraftan sonra, birçok kişi Banu Ilıcalı’nın kızını; Acun Ilıcalı’nın en küçük kızı Melisa’ya benzetti. Gerçekten de göz yapısı aynı Melisa!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz