Dizileri Tüm Dünyada İzleniyor! Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk Bu Noktaya İşportacılıktan Gelmiş

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Dizileri Tüm Dünyada İzleniyor! Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk Bu Noktaya İşportacılıktan Gelmiş

Ünlü oyuncu Caner Cindoruk, dizileri tüm dünyada izlenen bir oyuncu haline geldi. Ama bu noktaya gelmesi hiç kolay olmadı!

Caner Cindoruk

Başarılı oyuncu Caner Cindoruk, bu sezonun en sevilen işlerinden “Sadakatsiz”de diziye adını veren karakteri oynuyor ve epey küfür yiyor! Eşini genç sevgilisiyle aldatan ve “İkisini de seviyorum” diyen Volkan, izleyici tarafından yerden yere vuruluyor. Bu da aslında Caner Cindoruk’un işini ne kadar iyi yaptığını gösteriyor!

Caner Cindoruk

Caner Cindoruk yıllardır sektörde olmasına rağmen, 2017-2020 arasında yayınlanan “Kadın” ve “Sadakatsiz” dizileri sayesinde “devler ligine” yükseldi. Artık o da dizileri dünyanın dört bir yanında gösterilen, Türkiye’nin simgesi olan oyunculardan biri. Öyle ki, Arjantin’de onun dizileri yayınlandığında ülkede hayat duruyormuş!

Maddi İmkansızlıklarla Boğuştu

Caner Cindoruk

Ama Caner Cindoruk, bugünlere kolay gelmedi. Kendi deyimiyle, “Ömrü sokaklarda ve hayat mücadelesiyle geçti.” Adana’da doğan ünlü oyuncunun babası aslında bir öykü yazarıydı ama bu meslekten çok uzun süre para kazanamadı. Onun yerine işportacılık yapması gerekti. Öyküleriyle ödüller kazanmaya başlayınca basının ilgisini “işportacı yazar” olarak çekti ve popülerleşti. Ama o güne kadar ailesi bunun hep zor yanını yaşamak zorunda kaldı.

Kitap hazırlıkları için sürekli kendisini kapatan bir babanın olduğu evde, iş çocuklara düştü. “Üç kardeştik ve teknenin dönmesi gerekiyordu” sözleriyle durumu anlatan Caner Cindoruk, “En büyükleri olarak okuldan artakalan zamanlarda çalışmaya başladım” diyor. Terlik, oyuncak ve balon gibi pek çok şey satan ünlü oyuncu, ne popülerse ona yöneliyormuş.

Tiyatro Sayesinde Ayakta Kalmış

Caner Cindoruk’un amcası Erdal Cindoruk, Adana Şehir Tiyatroları’nın genel sanat yönetmeniymiş. Bu sayede küçük yaşlarda tiyatroyla da tanışan Caner Cindoruk, daha 17 yaşında profesyonel olarak sahneye çıkmaya başlamış. Yine maddi imkansızlıklar yüzünden üniversitede Adana’da kalan ve işletme okuyan ünlü oyuncu, sonrasında İstanbul’un yolunu tutmuş. Sonra da sektörü “Cindoruklar” olarak ele geçirecek düzeye gelmişler!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz