Böyle Çalışma Ortamına Can Kurban! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den Bornozlu Set Paylaşımı

Ayşegül S.

Haberler

17 Mart 2021

Böyle Çalışma Ortamına Can Kurban! Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece’den Bornozlu Set Paylaşımı

Dizi setlerinden bir bornozlu paylaşım da bugün Eda Ece’den geldi. Güzel oyuncu sosyal medya hesabından Yasak Elma dizisinin setindeki çalışma ortamını özetleyen bir fotoğraf paylaşımı yaptı. İşte Eda Ece’nin çok beğenilecek paylaşımı!

Bizim Çalışma Masası

Yasak Elma dizisinin de, dizi setinin de, hayranlarının da Yıldız’ı olan Eda Ece, bugün Instagram hesabından yukarıdaki paylaşımı yaptı. Fotoğrafın altına “Bizim çalışma masası” yorumunu ekleyen güzel oyuncu ayna karşısındaki bornozlu haliyle dikkat çekti. Dizinin en sevilen karakterlerinden birisi olan Yıldız karakterine hayat veren sanatçı, Eda’dan Yıldız’a dönüşme anını bu fotoğrafla özetledi. Adeta böyle çalışma ortamına can kurban dedirten paylaşım için dakikalar içerisinde çok sayıda beğeni yağdı.

Barışma Mutluluğu Yüzüne Yansımış!

Ünlü oyuncu Eda Ece geçtiğimiz günlerde basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer ile Nişantaşı’nda görüntülenmişti. Kısa süreli bir ayrılığın akabinde yeniden bir araya gelen çift kameralara oldukça mutlu bir şekilde yansımışlardı. Hatta aralarındaki ilişkinin durumunu soran muhabirlere Eda Ece “Şu an hiçbir sorun yok, görüyorsunuz. Kimseye mutluluk resmi gösterme çabam yok” demişti. Ama öyle görünüyor ki, sevgilisi ile barışan güzel oyuncunun mutluluğu ve huzuru adeta yüzüne yansımış.

Setlerde Bornoz Furyası

Sette bornozla görmeye alışkın olduğumuz bir diğer ünlü oyuncumuz ise Hülya Avşar. Hatırlarsanız bundan çok kısa bir süre öncesinde Masumiyet dizisinin oyuncularından birisi olan Hülya Avşar’dan buna benzer bir paylaşım gelmişti. Ünlü oyuncu sette beyaz bornozu ile ayna karşısında oldukça neşeli ve hareketli bir video yayınlamıştı sosyal medya hesabından. Hatta dayanamayıp dans etmeye başlayan güzel oyuncu da aynen Eda Ece gibi kendi çalışma ortamındaki huzurunu yansıtmıştı o paylaşımla. Bakalım Hülya Avşar’ın başlattığı bornozlu set hatırası fotoğraflarının arkası gelecek mi?

Benzer Haberler

Zeynep kılıç 18 Mart 2021

👸🏻👸🏻👸🏻 kraliçesin tatlım

Zeynep 19 Mart 2021

Kraliçesin 👸🏻👸🏻👸🏻

Zeynep 19 Mart 2021

Doğum gününüz ne zaman ?

Yorum Yaz