Starlar Geçidi İzlemişiz! Beren Saat ve Engin Akyürek’in Keşfedildiği Yarışmada Cansu Dere de Varmış

Aleyna

Haberler

17 Mart 2021

Starlar Geçidi İzlemişiz! Beren Saat ve Engin Akyürek’in Keşfedildiği Yarışmada Cansu Dere de Varmış

Star oyuncu Beren Saat’i tanımamızı “Türkiye’nin Yıldızları” yarışmasına borçluyuz. Meğer o yarışmada izlediğimiz tek star o değilmiş!

Beren Saat

Star oyuncu Beren Saat, hayatının akışını değiştirecek kararı 2004’te yayınlanan “Türkiye’nin Yıldızları” yarışmasına katılarak verdi. Yarışmaya o dönemki sevgilisi Efe Güray’ın desteğiyle katılan Beren Saat, tüm deneyimsizliğine rağmen adayların arasında yıldız gibi parlıyordu.

Hatta yarışmanın jüri üyeleri de sık sık bunu dile getiriyordu. Ali Poyrazoğlu, yıllar sonra Beren Saat’i yedirmemek için canlı yayında kavga ettiğini açıklamıştı: “Jüri onu yemek istiyordu, başka bir kızı tercih ettiler. Alenen kavga ettik. ‘Yanlış davranıyorsunuz, burada bir tane star kumaşı olan kişi var’ dedim!” Zaten Beren Saat’i tüm kötü eleştirilere rağmen başrollerde tutan da sahip olduğu ışık değil mi?

Engin Akyürek Kazandı

Pınar Altuğ Engin Akyürek Bengi Öztürk

Beren Saat, popülerliğine rağmen yarışmayı ikinci tamamladı. Erkekler kategorisinde birinci olan kişi, o zaman Beren Saat kadar dikkat çekmeyen ve sessiz sakin bir profil çizen Engin Akyürek’ti. Beren Saat’in aksine kariyerinde yarışmanın etkisi çok büyük olmadı.

Beren Saat Engin Akyürek

Yıllar sonra beraber “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinde oynayan ikili, olağanüstü bir uluslararası başarı kazandı ve star karizmasına sahip olduklarını kanıtladı. Öğrendik ki, yarışmada başka bir yıldızı daha izlemişiz!

Cansu Dere Sunmuş

Cansu Dere

“Türkiye’nin Yıldızları”, Pınar Altuğ’un sunduğu bir yarışma olarak hatırlanıyordu. Ama programın bazı kısımlarını sunan, hatta skeçlerde de yer alan bir isim daha var, Cansu Dere!

Cansu Dere Beren Saat

Cansu Dere, o dönemde başarıyla sürdürdüğü mankenlik kariyerini Paris defileleriyle taçlandırmış ve Türkiye’ye yeni dönmüştü. O yıl ilk dizisi “Metro Palas”ta oynamaya hazırlanan Cansu Dere, bir oyunculuk yarışmasında ısınma turu atmak istemiş belli ki! Bugünlerde sürekli birlikte oynaması istenen Engin Akyürek’le bir skeçte bile oynamış.

Böylece, biz de “Türkiye’nin Yıldızları”nda tam 3 star izleme şansı bulmuşuz. Yıllar sonra dizilerinin yurt dışında satış rekoru kıracağını ve dünya çapında tanınacaklarını hiç tahmin edebilirler miydi acaba?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz